10 медалей України у перші дні паралімпійського кубку світу з кульової стрільби

Другий змагальний день кубку світу з кульової стрільби, в якому беруть участь понад 220 спортсменів з 48 країн світу,  додав до скарбнички нашої команди ще три золота, срібло та дві бронзи. Таким чином, у доробку нашої команди після двох днів змагань – 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові медалі. 

Золото в індивідуальній вправі R7  (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень, клас SH1, чоловіки завоював Дорошенко Андрій. Також, золото у командній вправі Р5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 м, клас SH1, змішана дисципліна) здобули Денисюк ОлексійЗахватаєв Андрій та Ляху Ірина. В цій же вправі Денисюк Олексій в індивідуальному заліку здобув бронзу. 

Завершився день українським подіумом у вправі R4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м стоячи, клас SH2, змішана дисципліна). Срібло здобув Ковальчук Василь, а бронзу Плакущий Віталій. Також команда у вправі R4 у складі Ковальчука Василя, Матафонова Юрія та Плакущого Віталія посіла перше місце. 

-->

Трансляції змагань кубку світу наживо на веб-сторінці: https://m.paralympic.org/shooting 

Вітаємо з влучними пострілами українських паралімпійців на цьому важливому кубкові світу з кульової стрільби, та разом  зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вболіватимемо за українських паралімпійців та підтримуватимемо їх! Ваша підтримка – наша перемога!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.