10 медалями та першим місцем на міжнародному турнірі завершили сезон-2018 українські пара-тенісисти

Досить вдало закінчила сезон національна збірна команда України із паралімпійського настільного тенісу: на міжнародному турнірі, що з 13 по 19 листопада проходив у м.Альмерія, Іспанія, українці вибороли 6,5 золотих, 0,5 срібної та 3 бронзові медалі. Наша команда у складі 11 спортсменів змагалась за найвищі нагороди цього міжнародного спортивного форуму з 193 паралімпійцями 33 країн світу та стала першою!!!

Золоті медалі в особистих змаганнях здобули:
  • Литовченко Марина (клас 6), діюча чемпіонка світу;
  • Дідух Віктор (клас 8);
  • Петрунів Василь (клас 3);
  • Єзик Олександр (клас 2).

Бронзові нагороди в особистих змаганнях вибороли: Май Іван та Ніколенко Максим(обидва представники 8 класу), а також Кац Лев (клас 9).

У командних змаганнях золото вибороли чоловіки 8 класу (Ніколенко Максим, Май Іван та Дідух Віктор) та наші “візочники”, які грали у 3 класі (Петрунів Василь та Єзик Олександр). Також золоту нагороду виборов у змішаній команді із голландцем Кац Лев (клас 9). Половинку срібної медалі також у змішаній команді із представником іншої країни здобув Омельчук Богдан (клас 7)

Вітаємо команду з потужним виступом і бажаємо не менш яскравого наступного сезону – 2019, який “наступатиме на п’яти” Токіо-2020.

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.