27 – 28 вересня у селах Сянки та Боберка Турківського району відбулися Європейські Дні Добросусідства.

 Захід спільно провели Асоціація ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” та Турківська районна рада.

Мета, яку ставили перед собою організатори, – привернути увагу до необхідності відкриття пункту пропуску у Турківському районі (Боберка – Смольник), щоб полегшити комунікацію між сусідніми районами України та Польщі. Представники організаторів та обласної влади разом із делегацією з Республіки Польща мали виїзд на локацію, де, власне, і хочеться побачити новий перехід.

«Прагнемо підняти на найвищий рівень ініціативу відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон «Боберка – Смольник» задля активізації та поглиблення добросусідських економічних, культурних, політичних зв’язків між Україною і Польщею в рамках Карпатського регіону, а також контактів між місцевими громадами, організаціями та мешканцями», – розповів Голова Львівська обласна рада Олександр Ганущин.

Прийняв гостей Західний Реабілітаційно-Спортивний центр НКСІУ і особисто Валерій Сушкевич – Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, Президент Національного комітету спорту інвалідів України.

Голова Турківської районної ради Володимир Лозюк зустрічав учасників: «Радий вітати Вас на Турківщині. Щоб говорити про наш край, потрібно тут побувати і його відчути. Думаю, впродовж цих двох днів ми продемонструємо особливості району, запланована цікава розважальна та концертна програма, майстер-класи, частування».

Перший день повністю присвятили пошуку відповідей на питання, які стосуються розвитку Карпат та поглиблення транскордонної співпраці. Halyna Lytvyn, виконавча директорка Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” презентувала проект “Транскордонне партнерство – це можливість для регіонального розвитку”.

Другий день був музично-фестивальним. Присутніх розважали майстер-класами місцеві майстри, рятувальники з Головне управління ДСНС України у Львівській області демонстрували свою майстерність, а на сцені запалювали народні колективи та відомі українські гурти. Хедлайнером став гурт Rock-H / Рокаш і навіть дощ не заважав танцювати під сценою та підспівувати улюблені хіти.

-->

Це були дуже активні і продуктивні два дні, які відбулися завдяки підтримці Кадоган-Петролеум; Державна прикордонна служба України; Головне управління ДСНС України у Львівській області, Боринського лісгоспу, Галсільліс, депутатському корпусу Львівська обласна рада, місцевим радам Турківського району.

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.