За станом здоров’я я, на жаль, сьогодні не зміг взяти участь у засіданні Ради у справах осіб з інвалідністю при Кабінеті Міністрів України.

Дивлюсь у ютубі трансляцію засідання і чую: підприємці зазнають дискримінації через людей з інвалідністю!!! Ситуація із забезпеченням осіб з інвалідністю візками, протезами та іншими технічними засобами реабілітації суттєво покращилась в Україні!.. Медико-соціальну експертизу вже вирішили поділити між собою Мінсоцполітики та МОЗ!..

Дааа…

Біля двох годин із обуренням спостерігав онлайн за «звітами» чиновників з приводу НЕВИКОНАННЯ НИМИ Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю!!!

Так, саме невиконання, стагнація, переливання із пустого в порожнє, забазікування та формальний підхід – це враження від роботи органів влади та засідання Ради, що відбуваються останніми роками в кращому випадку аж один раз на рік!!!

За станом виконання цих рішень ніхто не тільки не слідкує, але ніхто й не звітує про них!!!! Це жах!!!

Дуже швидко чиновники почали масово розбігатись із засідання Ради…

Першим безсовісно втік Лінчевський – заступник Міністра охорони здоров’я, не сказавши нічого про охорону здоров’я людей з інвалідністю і промовчавши про те, як МОЗ глобально не виконує Конвенцію про права осіб з інвалідністю, залишивши замість себе помічницю!

А від того, що сказав представник Мінекономрозвитку я взагалі в шоці!!! Ви тільки уявіть собі, за його словами, наші ПІДПРИЄМЦІ ЗАЗНАЮТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ ЧЕРЕЗ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!? Опа! А я, наївний, увесь час думав, що це – навпаки!!!!

Довго і нудно представник Мінінфраструктури доповідав про позитиви в галузі, які не відповідають фактичній ситуації із бар’єрністю транспорту, об’єктів транспортно-дорожньої інфраструктури та поштового зв’язку!

І на останок, я взагалі подумав, що, може, це не про Україну говорять, коли почув від Мінсоцполітики, що ситуація із забезпеченням осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації суттєво покращилась…

ЧУЛИ?????!!!!!

Про це чути не захотіли навіть представники громадських організацій людей з інвалідністю, які залишили засідання Ради, не витримавши «чудової інформації» щодо «покращення».

Прикро, що Голова Ради також покинув засідання…

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.