Дякуємо за допомогу!

Підприємство «Західний реабілітаційно – спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України висловлює подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «Атлетікс» (Athletics) за надану підтримку у найважчий час.
З початку війни виникли критичні проблеми з фінансуванням Західного реабілітаційно – спортивного центру, спричиненого нападом росії. У нас виникли суттєві труднощі з розрахунками за спожиту електроенергію, виникли проблеми з придбанням продуктів харчування, вугілля, медикаментів, засоби інконтиненції для забезпечення життя і здоров’я сотень постраждалих громадян України, в тому числі – людей з інвалідністю, паралімпійців, дітей, людей поважного віку, які знайшли прихисток у нашому Центрі.
Власне, із першого дня вторгнення країни-агресора російської федерації Західний центр став надійним притулком для більше 400 біженців, серед яких – 92 дітей, вагітні жінки, особи похилого віку, особи з інвалідністю (у тому числі, які пересуваються на кріслах колісних), які були вимушені терміново покинути свої домівки, з регіонів, де проходять активні військові та бойові дії та від бомбових ударів гине мирне населення.
Крім того, в Західному центрі зі своїми родинами розмістилися члени національної паралімпійської збірної команди України, які феноменально виступили на Паралімпіаді-2022 у Китаї, та зайняли рекордне друге місце у загальнокомандному заліку та завоювали 29 медалей, з яких 11 золотих,
10 срібних та 8 бронзових. Це була та перемога, яка дала сподівання, надію і, навіть, віру в те, що Україна переможе країну-вбивцю і буде квітучою та щасливою!
Ми вдячні компанії Athletics за надання одягу та взуття; за матеріальну підтримку для функціонування Західного центру з метою забезпечення житлом і харчуванням внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашому центрі, рятуючись від жахів війни.
Вдячні за багаторічну співпрацю і підтримку командою Athletics Національного комітету спорту інвалідів України, не зважаючи на критичний час для всієї України.
Ви забезпечили не тільки фінансову підтримку, а й надали можливість врятувати сотні людей від війни!
Ваша допомога – це вклад у розвиток української благодійності та вагома підтримка в цей нелегкий час для постраждалих громадян України!
З великою повагою,
керівництво, працівники та гості Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.
 
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.