Бронзовий дубль виконала національна паралімпійська збірна команда з паратриатлону на кубкові світу

Поки Україна ще бачила солодкі сни вихідного дня, національна парлімпійська збірна команда з паратриатлону виконала у суботу, 17 серпня, бронзовий дубль на кубкові світу з паратриатлону, що проходить у японському Токіо.

Аліса Колпакчи (PTS 5)  – учасниця Паралімпіади в Ріо – та Віта Олексюк (PTVI) зі своїм гайдом Олександрою Грішиною стали володарками бронзових медалей в Токіо. Колпакчи виступає у класі спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату, а Олексюк – з порушенням зору.

Через неймовірну спеку та високу температуру води (понад 30 градусів по Цельсію) формат гонки перейшов у дуатлон: організатори були змушені замінити 750 м дистанцію з плавання на 2,5 км бігу. Два наступні етапи –  5 кругів на велосипеді (20 км) і 4 кола бігу (5 км), залишилися незмінними.  Аліса показала час 1:05.54 , а результат Віти – 1:12.37.

Очки до паралімпійського рейтингу також набрали очок Анатолій Варфоломеєв (5 місце) (гайд – Вечкалов Костянтин) та Василь Закревський (12 місце) (гайд – Король Роман). Обидва виступають у класі спортсменів з порушенням зору – PTVI.

-->

Вітаємо усіх спортсменів, тренерів, менеджерів та усіх причетних з яскравою перемогою на цих змаганнях в Токіо-2019. Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – бажаємо ще більше перемог на шляху до Токіо-2020! Все буде Україна!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.