Дані аудиту спростовують звинувачення про нецільове використання “Інваспортом” бюджетних коштів, – Мінмолодьспорту

Згідно з даними, отриманими у відповідь на запит “Українських новин” до Мінмолодьспорту, аудит Рахункової палати не виявив порушень у фінансовій діяльності “Інваспорту”. В результаті перевірки не було знайдено жодних зловживань у використанні коштів державного бюджету, виділених на фізичну реабілітацію та підготовку до спортивних змагань осіб з інвалідністю. Усі фінанси використовувалися згідно із законодавством, і після перевірок відповідна документація доступна для огляду на профільних сайтах.  

“За результатами проведення аудиту коштів, виділених з бюджету Міністерства молоді та спорту України у 2017-2018 рр. на розвиток спорту особам з інвалідністю і на їхню фізкультурно-спортивну реабілітацію, порушень посадовими особами Українського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” Закону України “Про публічні закупівлі” при проведенні закупівель за кошти державного бюджету України не здійснювалось, що підтверджується відповідним рішенням суду”, – йдеться у відповіді міністерства. 

Ці дані підтверджуються і звітом Рахункової палати, яка не встановила фактів непрозорого використання посадовими особами Укрцентру “Інваспорт” бюджетних коштів. “Фактів закупівлі Укрцентром “Інваспорт” товарів і послуг за завищеними цінами в афілійованих компаній не встановлено. Закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” у відповідності до Закону України “Про публічні закупівлі”, інформація про які знаходиться у вільному доступі та відображається в електронній системі публічних закупівель ProZorro. (веб-портал https://prozorro.gov.ua/)”, – говориться у документі.

Крім цього, у Мінмоподьспорту розглянули рішення Рахункової палати від 29.01.2019 №3-1 “Про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству молоді та спорту України на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їхню фізкультурно-спортивну реабілітацію” та проінформували у встановленому законодавством порядку про заплановані та вжиті у зв’язку з цим заходи Рахункову палату України, Комітет Верховної Ради України з питань бюджету та Кабінет Міністрів України. 

“Інформація, наведена у бюджетній звітності, є достовірною і відповідає даним бухгалтерського обліку та звітності органів Державної казначейської служби України”, – резюмується у листі.  

Нагадаємо, у листопаді 2020 р. Олександр Вознюк звинуватив “Інваспорт” у начебто нецільовому використанні коштів та розгорнув інформаційну атаку проти Уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича. Умисно поширену Вознюком недостовірну інформацію спростували у Міністерстві молоді та спорту та у Національному комітеті спорту інвалідів України

“Інваспорт” — система фізкультури та спорту осіб з інвалідністю, що функціонує в Україні на державному рівні. Пріоритетними напрямками діяльності закладів системи “Інваспорт” є здійснення заходів щодо розвитку в Україні спорту вищих досягнень серед осіб з інвалідністю та фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю.

-->

Джерело: https://ukranews.com/ua/news/756139-agentiv-fsb-yaki-zbyraly-sekretnu-informatsiyu-pro-boyegotovnist-zsu-zatrymala-sbu

Фото – Національного комітету спорту інвалідів України 

#СтопБруднимЗамовленнямПротиПаралімпійцівТаДефлімпійців #МиЄдині

#ВашаПідтримкаНашаПеремога

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.