Дефлімпіада2019:лижні перегони

20 років тому Україна дебютувала цим видом спорту на Дефлімпіаді в Давосі. Тоді ще юна команда у складі 3 спортсменів не змогла досягти п’єдесталу пошани, проте, рік за роком, наші лижники набирали обертів і вже на минулорічній Дефлімпіаді вибороли 5 срібних та 3 бронзові медалі! І цим забезпечили усій національній збірній 4 місце у загальному заліку (за загальною кількістю нагород)!

Ці Ігри – 5-ті для дефлімпійців-лижників, які виступатимуть цього року у складі 9 спортсменів з 5 регіонів країни (Тернопільська обл., Львівська обл., Сумська обл., Київська обл. та м.Київ).

Найбільш досвідчена команда цьогоріч представлена і 3-ма дебютантами (Нопрієнко Єлізавета, 21 рік, Денисенко Руслан, 18 років, Мажаєв Дмитро, 23 роки). Наймолодший (і один з найперспективніших) спортсмен команди лижних перегонів – Денисенко Руслан. А загалом, середній вік команди з лижних перегонів – 26 років.

У команді – 2 заслужених майстра спорту Мандзюк Павло та Андріїшин Андрій. Мандзюк Павло – дворазовий срібний та бронзовий призер XVIII зимових Дефлімпійських ігор 2015 року. Андріїшин Андрій – дворазовий срібний та бронзовий призер XVI зимових Дефлімпійських ігор 2007 року та чотириразовий срібний призер XVIII зимових Дефлімпійських ігор 2015 року.

Не менш досвідчені спортсмени – майстри спорту України міжнародного класу Пишняк Аліса, Пишняк Володимир та Лаврик Анастасія. Пишняк Володимир – дворазовий срібний призер XVI зимових Дефлімпійських іграх 2007 року та дворазовий срібний і бронзовий призер XVIII зимових Дефлімпійських іграх 2015 року. Пишняк Аліса – срібна призерка XVI зимових Дефлімпійських ігор 2007 року та бронзова призерка XVIII зимових Дефлімпійських ігор 2015 року.

Національна збірна команда України буде представлена у всіх номерах програми.

Підтримуймо команду! Ваша підтримка – наша перемога!

#BroadcastMediaCenter 

#Дефлімпіада2019

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.