Дефлімпіада2019: шахи

Шахи – дебют Дефлімпіади-2019! Хоча й у програмі зимових Дефлімпійських ігор вони новачки, проте загалом про команду з шахів так не скажеш.

Шахова дефлімпійська збірна – це 11 чоловік – 6 жінок та 5 чоловіків – досвідчені, перевірені медалями, з вкрапленнями молоді – майбутніх зірочок шахової дошки. Середній вік команди – 39 років.

У команді – найстарший спортсмен усієї національної дефдлімпійської збірної – Мусієнко Олексій – 63 роки. Наймолодша учасниця у шахах – Лянгузова Аліна, 20 років – у минулому фіналістка Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе».

На чемпіонаті Європи, який проходив влітку у Львові, українські шахістки показали унікальний результат: увесь подіум був українським! Золото виборола українка Наталя Мироненко, срібло – у Тетяни Бакланової, бронза – у Альони Осипової. До речі, Тетяна Бакланова має звання міжнародного майстра з шахів. Наталя Мироненко та Світлана Гончар – кандидати в майстри FIDE – Міжнародної федерації шахів.

На XIX Дефлімпійських іграх спортсмени змагатимуться у класичних шахах, які можуть тривати кілька годин, а також у бліц партіях по 10 хвилин. Отож, побажаємо шахам успішного дебюту на цих Іграх, а команді України – перемог!

Підтримуймо команду! Ваша підтримка – наша перемога!

#BroadcastMediaCenter #Дефлімпіада2019

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.