Дорогий Анатолію Степановичу!

Дорогий Анатолію Степановичу!

У цей радісний для нас усіх День дозвольте від імені президента Національного комітету спорту людей з інвалідністю Валерія Михайловича Сушкевича та колективів НКСІУ, Укрцентру «Інваспорт», ЗРСЦ НКСІУ, Спортсервісу, великого загалу спортсменів  та тренерів привітати Вас з 50-річним ювілеєм!

З почуттям глибокої поваги ми відзначаємо, що Ваша трудова біографія, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з  розвитком і життям Центру.

Вимогливість, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег, їхні проблеми – характеризує Вас як мудрого і виваженого керівника.

Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, професійність і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег. Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.

Висловлюємо Вам, шановний Анатолію Степановичу, сердечну вдячність і глибоку шану за Вашу невтомну працю.

 Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя і довгих років радісного, щасливого життя. Хай не полишають Вас оптимізм, душевний мир, почуття задоволення від спілкування та спільної праці з друзями і колегами.

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого життєвого успіху.

Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються миром, світлом, любов’ю рідних та близьких. Нехай все в житті вдається, а Господь дарує многії і благії літа!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.