Комітетам доступності – БУТИ! Громадському контролю за програмою «Велике будівництво» – БУТИ!

Вдосконаленню Державних будівельних норм щодо архітектурної доступності для маломобільних груп населення – БУТИ!
І головне – підтверджена можливість системної роботи Мінрегіону з громадянським суспільством в сфері прав людей з інвалідністю, Урядовим Уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою та зі мною, Уповноваженим Президента, у напрямку подолання архітектурної бар’єрності України.
Такий підсумок комплексного обговорення і початку нашої роботи з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим та першим заступником Міністра Василем Лозинським. Значимо, що саме перший заступник Міністра Василь Лозинський буде відповідальним за ці питання у роботі Міністерства.
Вдячний Міністру за розуміння, конструктивність і відкритість в обговоренні непростих проблем. Радію рівню його обізнаності у багатьох питаннях архітектурної доступності для людей з інвалідністю.
Оптимізм на початку роботи – це дуже важливо! Але…розумію, що все може бути не так просто і легко… Тепер необхідна системність та систематичність у важкій і головне – спільній роботі для подолання і старих, і «новеньких» і, на жаль, майбутніх БАР’ЄРІВ і видалення їх із професійної свідомості урядовців, проєктантів та будівельників!
Є сподівання, що це можливо!.. Працюємо…
 
-->

 

https://www.facebook.com/sushkevych.v

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.