Масова атака з боку Малайзії на соцмережі НПК

На сторінку Національного паралімпійського комітету України у  Твіттері, Фейсбуці та Інстаграм, також на сторінку Міністерства молоді і спорту України, на телеканал Equalympic на українських параатлетів вчинено масову атаку зі сторони громадян Малайзії з надзвичайно великою кількістю образ в сторону України, українських громадян, національної паралімпійської збірної у зв’язку зі справедливим протестом, який подала Україна на всіх легкоатлетів – штовхальників ядра (F20), які не потрапили вчасно до першого колруму сьогодні, 31 серпня, на змаганнях з легкої атлетики.

Згідно пункту 5.5 правил з легкої атлетики, якщо спортсмен запізнюється до першого колруму у встановлений час, його не мають допустити до змагань. Або спортсмен допускається до старту під протестом, але після проведення розслідування технічний делегат приймає рішення про дискваліфікацію спортсмена з його результатом або цей результат фіксується як офіційний.

Україна разом із Грецією подала протест одразу на 3-х спортсменів з команд Малайзії, Еквадору та Австралії, які не потрапили вчасно до першого колруму, іще перед змаганнями – до початку штовхання ядра. Всі спортсмени, на яких було подано протест було попереджено, що всі спортсмени будуть виступати під протестом. А рішення щодо протесту буде прийнято пізніше. Після закінчення виду програми технічний делегат оприлюднив офіційні результати змагань, де результати опротестованих спортсменів були анульовані.

Україна все вчинила згідно правил з легкої атлетики.

Нам образливо отримувати шквал негативу від Малайзії за дії, які ми не вчиняли. Звертаємось до Міжнародного паралімпійського комітету з проханням звернути увагу на цей кричущий інцидент та кваліфікувати його  як ознаку неспортивної поведінки країни-учасниці Паралімпіади-2020.

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.