На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ 07 по 20 листопада 2020 року пройшла фізкультурно-спортивна реабілітація для людей, які мають порушення зору.

30 реабілітантів та реабілітологів з Харківщини, Сумщини, Київщини, Одещини, Львівщини, Волині, а також Дніпропетровської, Запорізької і Кіровоградської областей приїхали в Карпати, активно провести час і здобути навички із соціалізації.

Спочатку всі учасники здали тести на COWID-19 і два дні перебували на ізоляції. І тільки після отримання негативних результатів тестів – розпочали свою реабілітацію.

Учасники познайомились і розділились на чотири групи під назвами “Панди”, “Ендорфіни”, “Прайд” і “Антитіла” та обрали капітанів своїх груп. З першого ж дня команди включились в процес, як фізично так і інтелектуально. Кожного дня учасники отримували загадки на логіку від команди тренерів. Група, яка перемогла, давала завдання іншим.

Ще, окрім звичної зарядки, команди активно займалися різними видами спорту: скандинавська хода, йога, гімнастика, фізкультурно-спортивна реабілітація в тренажерній залі і звісно ж походи в гори. Учасники працювали над своїм психологічним станом з психологом, вчилися відстоювати свої права на юридичних тренінгах, писали свої соціальні проекти на заняттях з фандрайзингу, дізнавалися про гаджети для незрячих, вивчали англійську, а вечорами збиралися в холі щоб взяти участь в цікавих конкурсах.

Один з таких конкурсів був захід під назвою “Хто зверху?”. Учасники ділились на команду чоловіків та жінок. Впродовж всієї гри команди йшли поруч, а в фіналі, з відривом в один бал, перемогла команда чоловіків. Після конкурсу команди зібрались разом, щоб попити чаю та поділитись враженнями.

Настрій в учасників збору був дуже позитивний: у вільний від занять час вони охоче спілкувалися між собою і з тренерами, чаювали і грали в різні ігри.

Загалом атмосфера була дуже привітна і учасники здобули багато цікавих знань і вмінь. Вони усі знадобляться – попереду у житті ще багато цікавого! І кожен з учасників готовий вчитись, надихатись, відкривати для себе щось нове і себе – для чогось нового!

P.S. При цьому учасники збору суворо дотримувалися карантинних вимог та правил гігієни з використанням дезинфікуючих засобів, про це дуже піклуються в Західному центрі!

Фотозвіт:

  • Скандинавська ходьба
-->
  • Похід
-->
  • Орієнтування з GPS-навігатором
-->
  • Юридичний тренінг
  • Тренінг з сенсорних гаджетів
  • Тренування в тренажерному залі
-->
  • Гімнастика з фітбольними м`ячами
-->
  • Гімнастика
-->
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.