Національна паралімпійська збірна команда України – перша на чемпіонаті світу в Лондоні

Неймовірна, потужна перемога національної паралімпійської збірної команди України на чемпіонаті світу з плавання, що наразі проходить у Лондоні. У підсумку п’ятого змагального дня українці – перші в турнірній таблиці чемпіонату світу з плавання серед 60 країн-учасниць із загальним результатом у 40 медалей, 14 з яких – золоті, 16 срібних та 10 бронзових! Вітаємо переможців, наших тріумфаторів! Так тримати!!! І нехай збудуться мрії кожного українця на цьому чемпіонаті! Слава Україні!!!

3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі вибороли наші славні паралімпійці у п’ятий день змагань у Лондоні-2019 та зробили справжній подарунок Україні в День фізичної культури і спорту.

 Неймовірні, потужні золоті нагороди завоювали: 

 – Крипак Максим на дистанції 100м батерфляєм виборов яскраву перемогу практично перед фінішем! Це вже четверте золото українця, який виступає у класі S10  – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату.

 – Денисенко Ярослав – на дистанції 100 м вільним стилем став першим, в останні хвилини вирвавши перемогу у свого товариша по команді Веракси Максима (в обох спортсменів – порушення зору, клас  S12) . Це вже друге золото Ярослава і перша срібна нагорода Веракси Максима.

 – Мерешко Єлизавета  – стала першою на дистанції 50 м вільним стилем з рекодом цих змагань, а її подруга по команді – Вікторія Савцова стала другою (клас – S6 – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату). Це була неймовірна срібна нагорода, яка викликала шквал емоцій, сльози радості та гордості за нашу державу і за те, що за неї стоять такі УКРАЇНЦІ!

Не менш яскрава срібна нагорода, від якої тріпотіли наші серця у Піддубної Марини – на дистанції 100 м вільним стилем (клас S11  – спортсмени з порушенням зору).

Бронзові медалі в дебютантів:

 – Трусова Андрія – на дистанції 200 м комплексним плаванням (клас SM7  – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату);

 – Гаращенка Кирила – на дистанції 200 м комплексним плаванням (клас SM13  – спортсмени з порушенням зору).

Українські мультимедалісти:

  • Крипак Максим (4 нагороди – 4 золоті медалі)
  • Мерешко Єлизавета ( 6 нагород!  – 2 золоті, 3 срібні медалі та 1 бронзова (в естафеті мікст 4x50m комплексним плаванням). 
  • Денисенко Ярослав (4 нагороди – 2 золота, 1 срібна, 1 бронзова медалі)
  • Піддубна Марина (4 нагороди – 1 золота, 2 срібні, 1 бронзова медалі)
  • Смирнов Віктор (2 нагороди – 1 золота, 1 бронзова медалі)
  • Стеценко Анна (2 нагороди – 2 срібні медалі)
  • Гаращенко Кирило (3 нагороди – 1 срібна, 2 бронзові)
  • Трусов Андрій ( 2 нагороди – 1 срібна, 1 бронзова) 
  • Семененко Ярослав (2 нагороди – 1 срібна, 1 бронзова – естафета мікст 4x50m комплексним плаванням )

Загалом турнірна таблиця п’ятого дня чемпіонату світу, що 9 вересня розпочався у Лондоні, виглядає наступним чином: 

RANKNPC

 
 

Сьогодні – шостий день змагань чемпіонату світу з плавання, в якому бере участь біля 600 спортсменів з 60 країн світу.  Національна збірна команда України представлена 43-ма спортсменами, 15 з яких – дебютанти. Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вболіватимемо за команду та за справжній УКРАЇНСЬКИЙ РЕЗУЛЬТАТ!   

Змагання цього чемпіонату (ранкові (кваліфікаційні) та вечірні сесії) транслюються також наживо на фейсбук-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України: https://www.facebook.com/groups/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/.  На наших каналах Youtube транслюватимуться вечірні сесії:https://www.youtube.com/channel/UC8Dek31KgPUC_NNJx1z49Iwта https://www.youtube.com/user/invamedia/featured/ 

Долучайтесь! Станьте частиною нашої спільної перемоги!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.