Національна паралімпійська збірна команда з параканое привітала Україну з Днем Незалежності двома золотими медалями та титулом віце-чемпіонів

Справжній подарунок для України зробили українські параканоїсти в День Незалежності нашої держави: власне, у заключний день чемпіонату світу з параканое (Сегед, Угорщина) в України  – ДВІ ЗОЛОТІ НАГОРОДИ! А загалом збірна команда України у складі 7 спортсменів виборола 3 золоті і 1 бронзову нагороди, а також 4 ліцензії на участь в Паралімпійських іграх 2020 в Токіо і зайняла друге загальнокомандне місце серед 175 спортсменів-параканоїстів!!!

Золото в цей день виборов Сергій Ємельянов, котрий був найшвидшим на дистанції 200 м у класі KL3 – 40.03, а також золото і в Марини Мажули, котра була першою на 200 м в класі KL1 – 55.99.

Микола Синюк був, практично, за крок до перемоги, у нього – 4 місце (200 м, KL3).

Сергій Ємельянов, Марина Мажула, Наталя Лагутенко та Микола Синюк забезпечили національній паралімпійській збірній команді України 4 ліцензії на Паралімпійські ігри у Токіо-2020! Золота нагорода Миколи Федоренка у перший день змагань чемпіонату світу не стала запорукою отримання паралімпійської ліцезії, оскільки дисципліна, в якій він виступав, поки що не в паралімпійському виді програми. 

-->

Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вітаємо команду зі справжнім УКРАЇНСЬКИМ РЕЗУЛЬТАТОМ та бажаємо усім нових перемог на шляху до Токіо-2020! Наразі у всієї національної збірної 7 паралімпійських ліцензій у кульовій стрільбі, 2 паралімпійські ліцензії у стрільбі з лука та 4 паралімпійські ліцензії з параканое.

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.