Національна паралімпійська збірна команда з паратриатлону виборола 2 високі нагороди кубку світу

Національна паралімпійська збірна команда з паратриатлону гучно – 1 золотою та 1 срібною нагородами – завершує передостанній старт сезону: кубок світу з паратриатлону, що на вихідних пройшов у турецькій Аланії. Не звертаючи на фізичну втому і нервову напругу від досить важкого і такого щільного змагального сезону, українські паратриатлоністи продовжують перемагати!

6 жовтня стартові сигнали для спортсменів різних класів почали лунати з 8 ранку, щоб не потрапити під іще достатньо пекуче турецьке сонце. Спокійне два дні до змагань море вирішило додати паратриатлону видовищності і сильно погойдати на хвилях. Тому для деякий класів саме по собі плавання уже видалося випробовуванням. Велосипедний етап у Аланії має свою «ізюминку» – більш ніж 60% покриття дороги – тротуарна плитка, за формою нагадуюча бруківку, і все це у 3 кола. А біговий сегмент, який також мав 3 кола, був максимально насичений поворотами, а також мав невеличкий підйом.

Золотою медаллю завершила сезон-2019 Аліса Колпакчи (клас PTS5, спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату), котра із великими зусиллями подолала плавання, але уже на велоетапі захопила лідерську позицію і втримала її до самого фінішу! Українка подолала дистанцію за 1:16:58. Найближча суперниця Анна Бичкова з Росії відстала майже на три хвилини. До речі, це вже друга золота нагорода Аліси у змагальному сезоні-2019. Крім двох золотих медалей, у доробку спортсменки ще є по одній срібній та бронзовій нагороді. 

Наші хлопці Анатолій Вафоломеєв (клас PTVI B1, тотально незрячі спортсмени) та його гайд  Роман Король почали набирати обертів з самого велоетапу і поступилися у бігу лише більш сильним та досвіченим суперникам – французам,  при цьому показавши.  найвищий результат за сезон 2019 – срібло! Результат дуету – 1:04:52.

Дівчат Віта Олексюк (PTVI B2, слабозрячі спортсмени) та її гайд Олександра Гришина стабільно долали дистанцію на 4 місці від плавального сегменту і до фінішу.

-->

Відбір на Токіо 2020 триває, максимально випробовуючи спортсменів, тренерський склад ну і, звісно, – шанувальників національної паралімпійської збірної команди з паратриатлону. Наразі у рейтинговій кваліфікаційній таблиці до Токіо-2020 -ITU Paralympic Qualification List: Tokyo 2020 Аліса Колпакчи – четверта, Віта Олексюк – восьма, Анатолій Варфоломеєв – одинадцятий, Василь Закревський – чотирнадцятий. Попереду прикінцевий старт цього року – кубок світу на португальскій Мадейрі, де 19 жовтня змагатимуться наші спортсмени Віта Олексюк та Анатолій Варфоломеєв. 

Українських паратриатлоністів традиційно підтримували спонсори та партнери Національного комітету спорту інвалідів України – компанії lifecell та ВОЛЯ.

Вітаємо національну паралімпійську збірну команду з паратриатлону з високими нагородами кубку світу, а також бажаємо успіху на шляху до Токіо-2020! 

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.