Національна паралімпійська збірна команда України отримала важливу підтримку перед Токіо від CEO Club Ukraine

Вже кілька років поспіль Національний паралімпійський комітет України отримує важливу підтримку CEO Club Ukraine, який приходить на допомогу  у найнеобхідніші та найкритичніші моменти.

Якраз напередодні участі національної паралімпійської збірної команди в ХVІ літніх Паралімпійських іграх, виникла нагальна необхідність придбання відновлювальних  засобів, спортивного  харчування та спеціалізованих спортивних препаратів для забезпечення важких навантажень під час тренування наших спортсменів та реалізації високих  спортивних  результатів  спортсменів – учасників  Паралімпійських  ігор 2020. Наші вірні партнери CEO Club Ukraine  відгукнулись на запит та швидко зібрали необхідну суму на закупівлю вказаних відновлювальних засобів для українських спортсменів – членів національної паралімпійської збірної команди України.

Національний паралімпійський комітет України висловлює свою вдячність підтримку загалу людей, які об’єднані в CEO Club Ukraine, за таку необхідну допомогу. Впевнені,  Ваша підтримка забезпечить додаткові можливості для високих  спортивних  результатів  українських паралімпійців на XVI  літніх Паралімпійських іграх.

Перемагаймо разом!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.