Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону – віцечемпіонка світу

До зимової Паралімпіади в Пекіні залишилось зовсім мало днів, а українські паралімпійці яскраво перемагають на важливому старті сезону 2021/2022  –  чемпіонаті світу з зимових видів спорту 2021 у Ліллехаммері, Норвегія, який проходив з 13 по 23 січня 2021. Національна паралімпійська збірна команда змогла вибороти 21 високу нагороду   – 6 золотих; 6 срібних; 9 бронзових медалей  та 2 загальнокомандне місце!

У змаганнях взяли участь спортсмени з 24 країн світу. Команду України представили 25 спортсменів з інвалідністю.  9 спортсменів  – вибороли високі нагороди чемпіонату світу, 5 із них – у тім числі золоті.

Найяскравіше  від команди України виступила Ляшенко Людмила (Харківська обл.), яка здобула 3 золоті (в тім числі – 1 в естафеті) , 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

Яскраво виступили від команди України також:  Кононова Олександра та Радь Тарас – 1 «золото», 1 «срібло» та 1 «бронза», Баль Павло – 2 золоті нагороди,  Буй Ірина – 1 «золото», 1 «срібло».

Особисті результати  спортсменів

№ п/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Область

Номер програми

Зайняте місце

Прізвище, ініціали тренера

1

Кравчук Василь Васильович

Львівська

Біатлон спринт

2

Казаков В.М.

Біатлон середня дистанція

10

Лижні гонки довга дист.

4

Лижні гонки спринт

7

Біатлон інд. гонка

12

Відкрита естафета

5

Лижні гонки середня дист.

11

2

Ляшенко Людмила Олександрівна

Харківська

Біатлон спринт

2

Нестеренко А.Ю.

Біатлон середня дистанція

1

Біатлон інд. гонка

3

Змішана естафета

1

Лижні гонки довга дист.

1

Лижні гонки спринт

3

Лижні гонки середня дист

3

3

Буй Ірина Василівна

Хмельницька

Біатлон спринт

4

Завєдєєв А.А.

Біатлон середня дистанція

2

Біатлон інд. гонка

1

4

Конашук Богдана Петрівна

Волинська

Біатлон спринт

6

Співак І.І.

Біатлон інд. гонка

6

Біатлон середня дистанція

5

Лижні гонки довга дист.

5

Лижні гонка спринт

НС

5

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

Волинська

Лижні гонка середня дист.

5

Казаков В.М.

Лижні гонки спринт

7

Лижні гонки довга дист.

6

Біатлон інд. гонка

Дискв

Біатлон середня дистанція

4

Біатлон спринт

3

6

Вовчинський Григорій Васильович

Вінницька

Біатлон спринт

3

Завєдєєв А.А.

Біатлон середня дистанція

Дискв.

Біатлон інд. гонка

4

Відкрита естафета

5

7

Лук’яненко Віталій Володимирович

Харківська

Біатлон спринт

8

Бабар Б.Б.

Біатлон середня дистанція

6

Біатлон інд. гонка

6

8

Шишкова Оксана Валеріївна

Харківська

Лижні гонки спринт

8

Казаков В.М.

Марченко А.

Лижні гонки середня дист.

10

Біатлон інд. гонка

8

Біатлон середня дистанція

12

Біатлон спринт

13

9

Кононова Олександра Миколаївна

Київська

Лижні гонка середня дист.

4

Завєдєєв А.А.

Лижні гонки довга дист.

4

Біатлон спринт

1

Біатлон середня дистанція

3

Біатлон інд. гонка

2

Лижні гонки спринт

4

10

Суярко Дмитро Олегович

Чернігівська

Біатлон спринт

9

Сторожок В.П.

Ніконович О.

Біатлон середня дистанція

12

Біатлон інд. гонка

10

Лижні гонки спринт

12

11

Ковалевський Анатолій Олександрович

м. Київ

Відкрита естафета

5

Нестеренко А.Ю.

Мукшин О.В.

Біатлон інд. гонка

2

Біатлон спринт

5

Біатлон середня дистанція

7

Лижні гонки спринт

6

12

Решетинський Ярослав Юрійович

Київська

Біатлон спринт

6

Семенов А.В.

Яременко К.Р.

Біатлон середня дистанція

5

Біатлон інд. гонка

5

Відкрита естафета

5

Лижні гонки спринт

4

13

Лалетіна Анастасія Сергіївна

Чернігівська

Біатлон спринт

6

Семенов О.В.

Біатлон середня дистанція

11

Біатлон інд. гонка

10

Лижні гонки спринт

12

Лижні гонки середня дист

12

14

Радь Тарас Михайлович

Тернопільська

Лижні гонки спринт

5

Казаков В.М.

Лижні гонки середня дист.

6

Змішана естафета

1

Біатлон інд. гонка

5

Біатлон середня дистанція

2

Біатлон спринт

3

15

Романюк Сергій Васильович

Закарпатська (Харківська)

Біатлон спринт

8

Співак І.І.

Біатлон середня дистанція

7

Біатлон інд. гонка

6

Лижні гонки спринт

11

Лижні гонки довга дист.

6

Лижні гонка середня дист.

9

16

Казік Олександр Вікторович

Вінницька

Біатлон інд. гонка

3

Кучерявий С.М.

Біатлон середня дистанція

11

Біатлон спринт

3

Лижні гонки довга дист.

5

17

Мурашковський Максим Юрійович

Київ

Лижні гонки спринт

18

 

Лижні гонки середня дист.

12

Біатлон інд. гонка

9

Біатлон середня дистанція

13

Біатлон спринт

12

18

Драгун Серафим Васильович

Закарпатська

Біатлон спринт

17

Нестеренко А.Ю.

Біатлон середня дистанція

14

Лижні гонки середня дист.

14

Лижні гонки спринт

17

19

Яровий Максим Володимирович

Миколаївська

Біатлон спринт

17

Казаков В.М.

Лижні гонки спринт

11

Лижні гонки довга дист.

9

Лижні гонки середня дист

12

20

Алексик Олександр Михайлович

Закарпатська

Лижні гонки спринт

15

Казаков В.М.

Лижні гонки середня дист.

15

Біатлон інд. гонка

14

Біатлон середня дистанція

12

Біатлон спринт

11

21

Баль Павло Стефанович

Львівська

Змішана естафета

1

Завєдєєв А.А.

Лижні гонки довга дист.

5

Лижні гонки середня дист.

9

Біатлон інд. гонка

1

Біатлон середня дистанція

4

Біатлон спринт

6

22

Кравчук Ігор Володимирович

Київ

Біатлон спринт

16

Бабар Б.Б.

Біатлон середня дистанція

16

Біатлон інд. гонка

12

Лижні гонки середня дист.

10

Лижні гонки спринт

16

Лижні гонки спринт

6

23

Середа Дмитро Олександрович

Сумська

Біатлон спринт

7

Заведєєв А.А.

Біатлон середня дистанція

12

Біатлон інд. гонка

10

Лижні гонки довга дист.

9

24

Шевчик Назар Леонідович

Волинська

Біатлон спринт

10

Співак А.А.

25

Ткаченко Наталія Юріївна

Київська

Біатлон інд. гонка

11

Марчишак І.

Біатлон спринт

15

Біатлон середня дистанція

13

Лижні гонки довга дист.

8

Лижні гонки спринт

11

 Країни, які  посіли  з  1-6 командні  місця  у змаганнях

 

Зайняті командні місця

 

Назва країни

 

Кількість місць

 

Кількість медалей

I

 

II

III

IV

V

VI

1

РПК

19

17

18

     

54

2

Україна

6

6

9

 

 

 

21

3

США

6

6

4

 

 

 

16

4

Білорусь

4

3

3

 

 

 

10

5

Норвегія

2

1

1

 

 

 

4

6

Німеччина

1

0

1

 

 

 

2

Вперше такий чемпіонат світу проводився одночасно з трьох видів спорту (лижні гонки та біатлон, гірські лижі та сноуборд). Через те, що чемпіонат перенесли на 1 рік через пандемію, було вирішено залишити назву чемпіонату незмінною (2021).  

А перед українськими паралімпійцями – ще один старт – кубок світу з лижних перегонів та біатлону у Швеції –  з 28 січня до 1 лютого.

Бажаємо перемоги та вдалого шляху до Пекіну-2022!

#Паралімпіада2022 #Beijing2022

https://paralympic.org.ua

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.