Національний комітет спорту інвалідів України та Parimatch Foundation вручать стипендії 20-ти дітям з інвалідністю, обдарованим у спорті

13 серпня о 12:00 в PMHUB (вул. Іонна Павла II, 5), відбудеться урочистість з нагоди вручення стипендій дітям з інвалідністю, обдарованим у спорті. Захід організовано спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України в рамках проекту Parimatch Foundation «Так, я можу!». За всю історію незалежності України – це унікальний випадок надання стипендій від бізнесу для діток з інвалідністю, що після минулорічного успіху матиме потужне продовження.

Всього допомогу отримають 20 талановитих у спорті дітей з інвалідністю з 15 регіонів. Самі стипендіати представлені в 9 видах спорту. Вручати стипендії будуть Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич та президент Parimatch Foundation Катерина Білоруська.

«Так, я можу!» – комплексна програма, спрямована на підтримку дітей з інвалідністю шляхом залучення їх до спорту. Головна мета – підтримати талановитих дітей-спортсменів на їхньому шляху до успіху і самореалізації. Заохочення дітей з інвалідністю до систематичних занять фізичною культурою і спортом безпосередньо сприяє підготовці резервного складу національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю.

Презентація благодійного фонду Parimatch Foundation та програми «Так, я можу!» відбулася рік тому в Klitschko Expo. Тоді ж 15 дітей з інвалідністю з 11 регіонів України віком від 12 до 17 років за період з серпня 2019 по серпень 2020 р отримали іменні стипендії в розмірі від 5000 до 8000 гривень, а загальна сума допомоги з серпня 2019 по серпень 2020 склала 1 млн. 164 тис. грн.

Під час урочистості представники масмедіа зможуть поспілкуватись з Міністром молоді та спорту України Вадимом Гутцайтом, Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю, президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем і президентом Parimatch Foundation Катериною Білоруською, які розкажуть про цілісну програму підтримки талановитих у спорті дітей з інвалідністю та їхні долі. А також буде можливість познайомитись з юними спортсменами з інвалідністю з  різних областей України – лауреатами другої премії комплексної програми підтримки талановитих спортсменів-дітей з інвалідністю «Так, я можу!».

Акредитація: vladimir.baranetskyi@pm.ua, 063 881 92 77 Володимир Баранецький, media@paralympic.org.ua,  093 771 10 64, Наталія Гарач

 

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.