23 ліцензії на Паралімпіаду в Токіо-2020 за день до завершення чемпіонату світу

Національна паралімпійська збірна команда України продовжує потужний впевнений поступ на чемпіонаті світу в Дубаї, виборюючи все більше медалей та паралімпійських ліцензій до Токіо-2020. Станом на сьогодні – за день до завершення змагань – у доробку команди 24 медалі -10 золотих, 7 срібних та 7 бронзових нагород, 12 рекордів – 5 світових, 5 європейських та 2 особистих, а також 23 паралімпійські ліцензії до Токіо-2020!!! 

Надзвичайно прикрасила ранкову сесію чемпіонату світу Марія Помазан (F35), яка з pезультатом 12.94  впевнено перемогла у штовханні ядра і здобула десяту золоту медаль українській збірній на цьому чемпіонаті.

Яна Лебєдєва (F53) виборола срібну нагороду з результатом 16.26 та зі світовим та європейським рекордом, а її товаришка по команді і суперниця у цих змаганнях  – Зоя Овсій (F51)  – бронзову нагороду із світовим та європейським рекордом з метання диску; результат – 13.52 

Вечірню медальну сесію продовжили Литвиненко Олександр (T36) – третє місце зі стрибків в довжину з результатом 5.55 та рекордом PB – особистий найкращий результат; Анастасія Мисник (F20) стала другою у штовханні ядра з результатом 13.48 та рекордом PB – особистий найкращий результат.

Вітаємо наших спортсменів з яскравою перемогою!

Цілий день національна збірна змагалась з командою Великобританії за третє місце, і кілька разів ситуація змінювалась: у підсумку ранкової сесії Україна стала третьою, а увечері українці спустились трішки нижче, маючи 10 золотих нагород, тоді як британці – 11. Що ж, то є спорт, але ми віримо в національну команду і вже завтра, 15 листопада, вболіватимемо за наших паралімпійців!!! 

Завтра – вже прикінцевий день  чемпіонату світу, програму якого можна віднайти за наступним лінком: https://www.paralympic.org/dubai-2019/schedule/info-live-results/atdu19/eng/zz/engzz_athletics-daily-competition-schedule.htm?fbclid=IwAR2VuOjQq8CXus6xWzj6vD4CJR-iyM0cKyfcREPSJXzlpcWV7f_ZZAoINhY

16:00 штовхання ядра Ібрагімов Дмитро

16:33 біг 200 м Кобзар Наталія

16:42 біг 100 м Цветов Ігор

16:50 стрибок у довжину Сеник Микита

17:10 біг 400 м Шуляр Юлія

Трансляція наживо на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/

Вболіваємо за Україну!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.