Пишаємось 12-ти річним партнерством з компанією ВОЛЯ! Ваша підтримка – наша перемога!

Нескінченно пишаємося нашими паралімпійцями, які з нестримною жагою до перемоги продовжують завойовувати безліч нагород в різноманітних світових змаганнях.
Вітаємо з потужними виступами:
   на чемпіонаті світу з паурліфтингу: вже 3 медалі, 1 з яких – золота
   на етапі кубку світу з фехтування на візках: 7 медалей!
3 срібні та 4 бронзові, здобуті у надважкій конкурентній боротьбі з понад 250 спортсменами -фехтувальниками з 34 країн світу
   на кубкові світу з академічного веслування: 1 золота, 4 срібні та 1 бронзова медалі.
Україна очолила турнірну таблицю за загальною кількістю медалей, а також посіла третє місце за “золотом”, поступившись збірним Нідерландів та Ізраїлю
   на міжнародному турнірі Taekwondo, паралімпійська збірна України посіла 1 місце, маючи у своєму “кошику” чотири золотих і одну бронзову нагороди!
Знову лунав наш гімн та прапор України був найвищим!
ВОЛЯ, як спонсор та партнер Національного комітету спорту інвалідів України бажає національній збірній подальших успіхів та заслужених нагород.