Національна паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки) виборола бронзову нагороду чемпіонату Європи у видовищному матчі з командою Німеччини. Команда Німеччини продемонструвала велику волю до перемоги, проте, україночки у цьому двобої виявились сильнішими: рахунок гри, власне, сам про себе говорить – 3: 2 (25-22, 19-25, 25-23, 21-25, 15-10). Це вже сьомий фінішний подіум України після першого виступу у 2007 році за срібло, і він ще й найцініший тим, що виступала національна команда в абсолютно оновленому складі!
-->Гра направду була дуже напруженою і, водночас, – неймовірною: в останній вирішальній партії Людмила Лозко накинула м’яч над блоком, а Катерина Козяр завершила поєдинок яскравою вирішальною крапкою. Національна жіноча волейбольна збірна виборола свою перемогу на дивовижному скорингу Еліни Безпрозванної, яка набрала 35 очок і зафіксувала 55% (31/56) ефективності ударів, а Людмила Лозко додала ще 20 очок. Цей напрочуд цікавий матч можна побачити і порадіти за команду українських волейболісток за наступним лінком:
Чоловіча команда у шаленому двобої, на жаль, поступилась команді Німеччини, зігравши з рахунком 0:3 (25-20, 25-18, 25-22). Національна паралімпійська чоловіча збірна команда з волейболу сидячи – четверта на чемпіонаті Європи:
Склад національних паралімпійських збірних команд з волейболу сидячи:
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Функції |
Місце проживання |
Жінки: |
|||
1. |
Безпрозванна Еліна Олегівна |
спортсмен |
м. Київ |
2. |
Владичанська Анастасія Василівна |
спортсмен |
Хмельницька обл. |
3. |
Дімітрішина Кароліна Іванівна |
спортсмен |
Хмельницька обл. |
4. |
Ільчук Катерина Романівна |
спортсмен |
Хмельницька обл. |
5. |
Козяр Катерина Леонідівна |
спортсмен |
Дніпропетровська обл. |
6. |
Лакатош Ярослава Віталіївна |
спортсмен |
Полтавська обл. |
7. |
Лозко Людмила Петрівна |
спортсмен |
Житомирська обл. |
8. |
Мананкова Олена Вадимівна |
спортсмен |
Дніпропетровська обл. |
9. |
Подлєсна Олександра Миколаївна |
спортсмен |
Дніпропетровська обл. |
10. |
Савченко Тетяна Василівна |
спортсмен |
м. Київ |
11. |
Філон Анастасія Володимирівна |
спортсмен |
Житомирська обл. |
Чоловіки: |
|||
12. |
Андрусенко Анатолій Петрович |
спортсмен |
Київська обл. |
13. |
Битченко Денис Михайлович |
спортсмен |
Київська обл. |
14. |
Горякін Руслан Анатолійович |
спортсмен |
Київська обл. |
15. |
Драпак Олександр Олександрович |
спортсмен |
Полтавська обл. |
16. |
Мельник Дмитро Миколайович |
спортсмен |
Дніпропетровська обл. |
17. |
Остринський Петро Петрович |
спортсмен |
Київська обл. |
18. |
Петренчук Максим Ігорович |
спортсмен |
Харківська обл. |
19. |
Прищепа Роман Миколайович |
спортсмен |
Київська обл. |
20. |
Прищепа Андрій Миколайович |
спортсмен |
Київська обл. |
21. |
Харламов Олексій Володимирович |
спортсмен |
Дніпропетровська обл. |
22. |
Шевченко Сергій Валентинович |
спортсмен |
Київська обл. |
Вітаємо усіх спортсменів за високий клас гри – усім країнам Європи українці та україночки здорово полоскотали нерви – та разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – віримо у їхні нові яскраві перемоги на шляху до Токіо-2020!