Паратриатлет Анатолій Варфоломєєв виступив у Йокогамі

Цього разу етап світової серії з паратриатлону відбувся в Японії, а нашу державу на цих змаганнях з високим статусом представляв дует у складі Анатолія Варфоломєєва (атлет) та Романа Короля(головний тренер збірної України з паратриатлону, який виступив у якості гайда).

Збірна України з паратриатлону продовжує свій турнірний шлях відбору до Паралімпійських Ігор 2020 у Токіо. На черговому етапі світової серії, який приймала країна сонця що сходить, наші хлопці мали неабиякі проблеми з акліматизацією: довгий та складний переліт, різниця у часі +6 годин, старт о першій ночі за київським часом не могли посприяти тому, щоб тандем Варфоломєєв/Король продемонстрували найвищий рівень своєї майстерності! Проте, хлопці проявили характер і за підсумками змагань в класі PTVI 1 (тотально незрячі спортсмени) посіли 6-те місце.

Йокогама приємно вразила своїм високим рівень організації! Плавання відбувалося у водах місцевої бухти з досить неспокійною водою. На велодистанції на спортсменів чекали кілька поворотів на 180 градусів. Враховуючи їх виконання на тандемі – це було технічним елементом. Саме велоетап забрав у хлопців багато сил, частина з яких була призначена на біг.

Нагадаємо, що Анатолій Варфоломєєв розпочав кар’єру паратриатлета три роки тому фактично з нуля. Але за цей період часу під керівництвом тренера Романа Короля він вже продемонстрував доволі високі результати, потрапляючи в призи на світових першостях у сезоні 2018.

Додамо, що решта складу Національної паралімпійської збірної продовжує підготовку до Кубка світу, який відбудеться у Безансоні (Франція) 15-16 червня. В стартовому листі заявлені Василь Закревський(клас PTVI B1), Віта Олексюк (клас PTVI B2) та Аліса Колпакчі (клас PTS5).

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.