Шановні учасники української команди Всесвітніх Ігор INVICTUS GAMES!

Увесь загал українських паралімпійців та дефлімпійців із хвилюванням вболівають за всіх вас – українську збірну сильних духом незламних воїнів, які захистили нас на Сході від агресора, а сьогодні розпочали боротьбу за найвищі нагороди других для України цих неймовірних Всесвітніх Ігор!

Ви  – уособлення найкращих синів та дочок нашої рідної України, усі ми пишаємось кожним із вас, адже ставши учасником цих змагань, ви вже – переможці! Ми певні: для вас немає нічого неможливого у далекому Сіднеї!

Для нашої паралімпійської команди Сідней ще у 2000 році був містом паралімпійських перемог, а Австралія – країною, яка принесла перше місце національній дефлімпійській збірній команді України у 2005 році. Ми віримо, що збірна команда України на Іграх Нескорених покаже яскравий  результат у всіх 6-ти видах спорту, в яких братиме участь, серед 18 країн-учасниць. 

Бажаємо усім вам достойно представити нашу державу на цих Іграх, високих спортивних результатів і щасливого повернення на рідну українську землю! Слава Україні!

Від імені національної паралімпійської та дефлімпійської збірих команд України

 Президент Національного комітету спорту України,

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю

 Сушкевич Валерій

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.