Шануємо ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!..

В останні роки історії України, як на мене, ми реально побачили, відчули і усвідомили, що Україну є кому захищати. І крім історичних ГЕРОЇВ, які боролись за Україну, ми з вами є сучасниками нинішніх ГЕРОЇВ – захисників нашої держави!
Я особисто маю за честь пріоритетом моєї діяльності визначати та відповідно реалізувати підтримку, допомогу, забезпечення прав тих, хто віддав свої сили, здоров’я, захищаючи нашу країну від загарбника, окупанта, агресора.
Діючи у цій сфері, нагадую, звертаю увагу, кричу про наші борги, борги української влади перед воїнами, перед патріотами, перед тими, без кого вже могло не бути української держави!!!
Пам’ятаю хвилюючі для мене зустрічі з воїнами під час значимої, потужної і необхідної для ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ роботи нашої команди у реабілітаційному проєкті «Повернення до життя», реалізованому на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ. Сотні воїнів з важкими пораненнями, які постраждали, захищаючи Україну, зробили свої перші кроки після боїв на Сході у поверненні до життя!..
Сьогодні варто усвідомити, що кожен український патріот має бути захисником України! І це усвідомлення сьогодні дуже важливе для України!
Працюю на те, щоб суспільство і влада пам’ятали про ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ не тільки у цей святковий день…
А ще – необхідно мобілізувати ПАМ’ЯТЬ про захисників України, які віддали своє життя, захищаючи її…
Пам’ять героям… Слава героям!!!
 
-->
 
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.