Сьогодні – 200 днів до Паралімпіади в Токіо!!!

Сьогодні, 5 лютого,  – рівно 200 днів до Паралімпійських ігор в Токіо. XVІ  літні Паралімпійські  ігри у зв’язку з пандемією коронавірусу були перенесені на 2021 рік та пройдуть  з  24 серпня по 05 вересня 2021 року в м. Токіо (Японія). На Іграх року розігруватиметься 540 комплектів нагород (в порівнянні з ХV літніми  Паралімпійськими іграми 2016 року – 528 комплектів нагород). Планується, що в Іграх візьме участь понад 4000 паралімпійців світу, які виступлять у 22 видах спорту. Два види спорту, що дебютують на ХVІ літніх Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо – бадмінтон і тхеквондо.

Девіз цієї Паралімпіади – “United by emotion”  – «Об’єднані емоцією»; девіз національної паралімпійської збірної команди України: «Ваша підтримка – наша перемога!»

До Токіо ми розпочали готуватись одразу по завершенню Паралімпіади-2016. А ось вже починаючи з 2018 року розпочалась участь національних збірних команд з видів спорту осіб з інвалідністю у кваліфікаційних та рейтингових змаганнях до ХVІ літніх Паралімпійських ігор 2020 року з таких видів спорту, як легка атлетика, пауерліфтинг, дзюдо, фехтування на візках, волейбол сидячи, кульова стрільба, плавання, велоспорт, голбол, тхеквондо, боча; з 2019 року – стрільба із лука, настільний теніс, веслування академічне, параканое, паратриатлон, бадмінтон.

У 2019 році національні збірні команди з паралімпійських видів спорту взяли участь у 91 кваліфікаційних та рейтингових спортивних змаганнях, а саме у 14 чемпіонатах світу, 6 чемпіонатах Європи, 19 кубках світу, 2 кубках Європи, 50 міжнародних турнірах.

У 2020 році також були великі плани щодо участі у 50  кваліфікаційних та рейтингових змаганнях, проте, на жаль, у зв’язку з ситуацією з коронавірусом, ці завдання не були виконані, адже практично всі міжнародні змагання було або перенесено на 2021 рік, або скасовано. У 2020 році національній збірній вдалось (кажемо вдалось – маємо на увазі з тих, які проводились) взяти участь всього в 15 міжнародних рейтингових змаганнях (13  – до карантину, 2 – у період адаптивного карантину).

Під час строгого карантину спортсмени займались вдома, здебільшого – загальнофізичною підготовкою, а потім, коли карантин послабили – відновились навчально-тренувальні збори та були проведені кілька чемпіонатів України.

Загалом, збірними командами України заплановано взяти участь в Токіо у 17 видах спорту (боча, бадмінтон, веслування академічне, велоспорт (трек, шосе), волейбол сидячи, голбол, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, пауерліфтинг, параканое, паратриатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо, фехтування на візках,) з 22 видів спорту, що представлені на Іграх (в 2016 році представники України брали участь в 15 видах спорту). Дебютними для всіх країн видами спорту, як вже ми наголошували є тхеквондо та бадмінтон, а Україна ще й дебютуватиме в чоловічому голболі.

Наразі у доробку паралімпійців України – 96 ліцензій в Токіо-2020 (2 – стрільба із лука, 7 – стрільба кульова, 4 – веслування академічне, 4 – параканое, 40 – плавання, 25 – легка атлетика, 3- паратхеквондо, 8 –  настільний теніс, 2 – велоспорт, 1 – голбол (чоловіча команда), а це – 106 спортсменів-майбутніх учасників Ігор. І це ж ще не все, боротьба за участь в Паралімпіаді  продовжується! Національна паралімпійська збірна команда України планує вибороти 174 ліцензії для 207 спортсменів (на XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року було 122 ліцензії).

Національна паралімпійська збірна команда України на XVI літніх Паралімпійських іграх матиме ознаки саме національної команди, що обумовлено широким представництвом спортсменів практично усіх областей України.

Планується, що національну збірну команду України на ХVI літніх Паралімпійських іграх 2020 року представлятимуть 326 осіб, серед яких: 207 спортсменів з інвалідністю, 5 спортсменів-лідерів, 88 тренерів з видів спорту, 7 тренерів-лікарів, 10 тренерів-масажистів, 14 тренерів-адміністраторів та членів штабу.

Остаточна кількість та поіменний список спортсменів, які братимуть участь у XVI літніх Паралімпійських іграх, буде підготовано Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» за погодженням із Національним комітетом спорту інвалідів України та подано  на  затвердження в установленому порядку до Міністерства  молоді та спорту України.

Ми вдячні Міністерству молоді та спорту України його очільникові  – Міністру Вадиму Гутцайту за щоденну потужну підтримку українських паралімпійців! 

Подяка усім партнерам та спонсорам, які підтримали нашу команду, наш Комітет на шляху до Токіо-2020. Подяка компаніям lifecellВОЛЯМоршинськаUCloudToyota UkraineVictoria Koroleva – Виктория КоролёваSPORTMASTER UA,  компанії Павутина.

Подяка всім медіапартнерам, які продовжують співпрацю з нами.  Особлива подяка – Медіа Центру Національного комітету спорту інвалідів України – #BroadcastMediaCenter за якісний відеоконтент про національну паралімпійську збірну команду України, а також трансляції наживо чемпіонатів України.

Перемагаймо разом! 

#200ДнівДоТокіо #Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BestTeam

 

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.