Сплив він, закінчився, пішов у історію і світу, і країни, і в нашій з вами історії…

𝟮𝟬𝟮𝟬
Пішов він разом з його крисою по східному календарю. Кажуть, металевий бик проявиться з 2021…
Пишу, жартуючи на східні астрологічні теми цих років, але за два дні до кінця цього року мені було не до жартів…
2020 – неймовірно важкий , проблемний, кризовий, трагічний практично у всіх сферах світової спільноти, нашої рідної України, всіх нас!..
Дуже часто думав і навіть казав і собі, і колегам, і сім’ї: «Коли ж він закінчиться, цей 2020?».
Важко працював у тому році, і часто бачив, що ні я, ні інституції влади не можуть здолати критичність, кризовість, невідворотність подій та явищ 2020-го!
Але все-таки вдавалось і в житті, в спорті, і в законодавчо-нормативній роботі, і в поточній правовій і соціальній діяльності ДОСЯГАТИ РЕЗУЛЬТАТУ!!!
Два дні залишалось до кінця того року, і він цей…2020-й вдарив мене фізично! І вдарив сильно…
Коли виїжджав з мікроавтобуса на візку мій помічник спіткнувся, не зміг утримати мене, і я рухнув зверху вниз головою, перевернувшись в повітрі, І ВПАВ ТАК, ЯК НЕ ПАДАВ НІКОЛИ В МОЄМУ ЖИТТІ… Розбив голову та сильно травмував обидві ноги в колінних та гомілковостопних суглобах. Хвилин 15 лежав на спині на болотистому асфальті, зціпивши зуби від болю, і думав: «Отак він закінчився для мене, цей 2020-й…»
Але…Навіть зустрівши 2021 у ліжку, я зрозумів одну річ – якщо це повинно було трапитись, то дуже добре, що це трапилось у самому-самому кінці отого 2020-го!..
ВІН ЗАКІНЧИВСЯ!!!
І я дивлюсь на фото, яке було зроблене за 3 дні до кінця 2020-го року на новорічній площі, де я разом з дружиною радію, що наближається НОВИЙ 2021 РІК, а поряд – дитячий сміх, святковість і радість передноворічної атмосфери, новорічних сподівань і як мені здається – радість від того, що 2020-й закінчується…
І ще ми з дружиною стоїмо біля світлого ангела з крилами і тому сьогодні розуміючи, що в найближчий тиждень, а може й два я ще не встану,
Я СПОВНЕНИЙ ОПТИМІЗМУ, ВІРИ В КРАЩЕ, СПОДІВАНЬ НА ПОДОЛАННЯ НЕГАРАЗДІВ І ПРОБЛЕМ, НА ПОДОЛАННЯ БІДИ ЛЮДСЬКОЇ, ЯКУ МИ ПОВИННІ І МОЖЕМО ДОЛАТИ З ВІРОЮ, ЩО ПОВИННО БУТИ КРАЩЕ!!!
Я вірю в спроможність, професійність, мотивацію людей, з якими я працюю, я вірю в себе, у свій досвід, знання, розуміння, як боротись з цими негараздами і бідами сьогодення!
Я сповнений бажання РОБИТИ 2021 КРАЩИМ У ТІЙ СФЕРІ , У ЯКІЙ Я ПРАЦЮЮ, І БУДУ РОБИТИ ЦЕ!!!
А всім я хочу побажати – бережіть своє здоров’я…
ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я у цьому році!
Бажаю, щоб вас більше розуміли в 2021 році, а я буду працювати щодо цього розуміння, якого особисто мені (якщо дуже чесно) часто не вистачає…
Дай Боже! З Новим роком!
Віримо і працюємо на краще!
 
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.