Срібний дует України в прикінцевий день лижних перегонів

У завершальний день програми лижних перегонів на #Дефлімпіада2019 Україна – знову на подіумі. Командний спринт у виконанні Володимира Пишняка та Анастасії Лаврик приніс нам ще одне срібло, яке стало дев’ятою медаллю у лижних перегонах. У цілому лижники за 5 змагальних днів принесли в скарбничку національної команди 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові нагороди.
Сьогодні закінчили свій виступ також наші гірськолижники. У слаломі Михайло Куртанич та Ерік Годас зайняли позиції посередині фінішної таблиці – 22 та 24 місця. Для наших юних дефлімпійців – це непоганий результат, щоб вдосконалювати його у майбутньому.
Чоловіча команда з керлінгу, на яку ми так надіялись, сьогодні, на жаль, закінчила змагання на Дефлімпіаді-2019 сьомим місцем. Але спортивне життя на Дефлімпіаді продовжується: завтра знову розпочинаємо вболівати за командні ігри українських шахістів, які сьогодні вперше за багато інтенсивних шахових турів мають день відпочинку.        

Відтак, в національної дефлімпійської збірної станом на 18 грудня 10 медалей: 3 золота, чотири срібла та 3 бронзи. І цей справді достойний результат – друге місце за кількістю завойованих нагород серед країн-учасниць!

Відео #BroadcastMediaCenter

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.