У Києві в рамках Євро-2020 з бадмінтону провели європейські навчання для тренерів та спортсменів з парабадмінтону

У Національному університеті фізичного виховання і спорту України на вихідних пройшла унікальна подія, яка відбулась у рамках майбутнього проведення Україною чемпіонату Європи-2020 з бадмінтону, і вона присвячена, власне, – паралімпійському бадмінтону. Три дні поспіль, починаючи із п’ятниці 4 жовтня, представники європейських країн з парабадмінтону тут, в Києві, навчались на спеціальному тренінгу з розвитку цього виду спорту, організованого Badminton Europe.

Захід відкрили вітальними словами президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, ректор НУФВСУ Євген Імас та менеджер з розвитку Badminton Europe Таня Тео.

-->

За словами Валерія Сушкевича – бадмінтон – це вид спорту, який активно розвивається в Україні. “На цей час, попри те, що парабадмінтон розпочав свій розвиток в Україні лише кілька років тому, вже є чим пишатись: минулоріч справжньою сподіваною несподіванкою стало срібло України на чемпіонаті Європи-2018, а у сезоні-2019  – вже є 3 бронзові медалі. Тому ми надіємось, що національна паралімпійська збірна команда України з бадмінтону завоює від 3 до 5 паралімпійських ліцензій до Токіо-2020. До речі, саме в Токіо цей вид спорту дебютуватиме як паралімпійський.  Що ж стосується дефлімпійського бадмінтону, то це вид спорту, який розпочав свій розвиток в нашій державі ще з 2008 року,і національна дефлімпійська збірна команда України має чимало здобутків: це і золоті, і срібні і бронзові медалі на різних чемпіонатах Європи та світу (особливо серед молоді). На даний час національна збірна команда України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху нараховує 34 спортсмена(14 спортсменів основного складу, 12 кандидатів та 8 в резерві), яких тренують 3 штатні тренери.”

Ще однією приємністю перед проведенням навчань стало вручення Національному комітетові спорту інвалідів України спеціальних візків для заняття парабадмінтоном від Асоціації “Спортивна індустрія України” та компанії “Спортмастер-Україна”. Візки для парабадмінтону з побажаннями успіхів учасникам тренінгу та впевненістю у потужному розвитку ще одного із напрямків парабадмінтону України – власне для людей, котрі пересуваються у кріслах колісних – вручили представники Асоціації “Спортивна індустрія України” – Ігор Слоєв та Георгій Копилов.

Цей подарунок був високо оцінений президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем: “Дуже важливо, що традиційно паралімпійців та дефлімпійців України підтримує у найважливіших починаннях компанія “Спортмастер-Україна” та Асоціація, в якій, до речі, я обіймаю посаду президента. Ці візки – дуже особливі, вони активні і підлаштовані для занять бадмінтоном для людей, які мають ураження опорно-рухового апарату. Для Національного комітету спорту інвалідів України – це нова можливість розвитку ще одного із напрямків парабадмінтону в Україні та залучення людей, які пересуваються у візках, до занять цим захоплюючим видом спорту”. 

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.