У Києві вручили стипендії майбутнім зіркам паралімпійського та дефлімпійського спорту

Співпраця Parimatch Foundation з Національним комітетом спорту інвалідів України в рамках проєкту «Так, я можу!» продовжилась, і ще 20 дітей з інвалідністю віком від 11 до 18 років, талановитих у спорті, отримуватимуть стипендії  у 2020-2021 роках.

Минулорічний досвід цієї потужної співпраці засвідчив, наскільки значуща вона для дітей та їхніх рідних, батьків, опікунів. З 15-ти учасників восьмеро потрапили до збірних команд з різних видів спорту та всі стипендіати суттєво покращили свої результати. Відтак цього року Parimatch Foundation вирішили збільшити кількість стипендій з 15-ти до 20-ти.

За словами президента Національного комітету спорту інвалідів України Валерія Сушкевича, проєкт “Так, я можу” від Parimatch Foundation – це унікальний випадок, коли соціально відповідальний бізнес допомагає юним українським паралімпійцям та дефлімпійцям.

Звичайно, ці стипендії не охоплюють усіх талановитих діток з інвалідністю. Крім стипендій, наданих фундацією, наразі готується проєкт указу Президента щодо дитячих стипендій для талановитих діток у спорті. 

100 Президентських стипендій для дітей та вперше – 30 стипендій для їхніх тренерів, а також 20 стипендій Parimatch Foundation – це буде наймасштабніша програма підтримки, яка існувала до цього – все, заради того, аби маленькі чемпіони повірили у себе.

Відео #BroadcastMediaCenter

#ТакЯМожу #ТалановитіЮніСпортсмениЗІнвалідністю #паралімпійськийкомітет #паралімпійці #дефлімпійці #ParimatchFoundation

 

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.