Українку Мар’яну Шевчук за підсумками року визнано найкращим пауерліфтером-2018!

 

Прекрасна новина у перші тижні 2019 року: Міжнародною федерацією пара-пауерліфтингу Мар’яну Шевчук визнано “Кращим пауерліфтером 2018 року”! Запорукою номінації на цей титул став її рекордний виступ на чемпіонаті Європи у м. Берк-сюр-Мер, Франція, де українська спортсменка, піднявши 130,5 кг у жінок у ваговій категорії до 55 кг, отримала золоту медаль та тріумфально побила рекорд світу.
 

Відповідне голосування за найкращого пауерліфтера було проведено у мережах Facebook, Twitter та Instagram Міжнародної федерації пара-пауерліфтингу, і наша 22-х-літня спортсменка вийшла на найвищу сходинку з найбільшою кількістю голосів на всіх сторінках соціальних мереж. Друге місце у голосуванні посів колумбієць  Кастанеда, третє – спортсмен з Ірану Сіаманд Рахман. Цікаво, що Ма’ряна Шевчук – єдина із жінок, хто був номінований на цей почесний титул! 

 

Вітаємо нашу спортсменку, котра минулого 2018 року за визначенням Міжнародної федерації пара-пауерліфтингу вже отримала титул найкращої спортсменки Європи, а тепер – найкращої спортсменки 2018 року у пауерліфтингу! Бажаємо яскравих перемог їй та всій нашій паралімпійській родині на шляху до Токіо-2020! 

 

Також вдячні усім, хто підтримав нашу спортсменку своїм голосом під час голосування за цю номінацію! Ваша підтримка – наша перемога!!! 

 

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.