Український паралімпійський центр в окупації

Після анексії Криму Росією Національний центр паралімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів в Євпаторії залишився в українській власності.

Про це навесні 2014 року домовлялись президент РФ Володимир Путін та президент українського Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич. Та попри домовленості, унікальний заклад з повністю безбар’єрним середовищем, який забезпечує проведення фізкультурно-реабілітаційної і спортивної роботи серед інвалідів, вже четвертий рік майже недоступний для українців.

Що з ним відбувається зараз і як втрата тренувальної бази позначилась на досягненнях українських паралімпійців — дивіться в інтерв’ю з президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем.

Також у програмі історія паралімпійського чемпіона, фехтувальника Андрія Демчука, який, як і більшість українських спортсменів, до окупації Криму тренувався в паралімпійському центрі в Євпаторії.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим.

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.