Українські легкоатлети перетнули екватор чемпіонату Європи другими!

Національна паралімпійська збірна команда з 26 медалями, 13 з яких – золоті, 8 срібних та 5 бронзових другою перетнула екватор параатлетичного європейського чемпіонату, що наразі проходить у польському місті Бидгощ.  У доробку сьогоднішнього чергового успішного для України дня  – 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі. 

Литвиненко Олександр відкрив переможну естафету третього дня змагань, виборовши “золото” у стрибках у довжину, його колега по збірній і суперник на змагальному майданчику Павлик Роман виборов “срібло”, поступившись чемпіону лише 1 см!!! 

Золоті нагороди також завоювали:

  • Москаленко Анастасія  – метання булави 
  • Зубковська Оксана –  стрибки в довжину
  • Жабняк Микола – штовхання ядра

У Кобзар Наталі сьогодні – срібна медаль у бігові на дистанції 200 м. 

Бронзову медаль у бігові на дистанції 400 м виборов Окапінський Ярослав. 

Результати третього дня змагань чемпіонату Європи з легкої атлетики: 

Вітаємо Україну з успішним завершенням третього змагального дня чемпіонату Європи. Бажаємо усій команді перемог у передостанньому дні змагань, що розпочнеться ранковою сесією 4 червня об 11:00 та продовжиться вечірньою сесією о 18:30!

Нагадаємо, що слідкувати НАЖИВО за змаганнями та вболівати за національну паралімпійську збірну команду України з плавання можна на офіційній фейсбук-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Цей чемпіонат Європи – надзвичайно важливий для спортсменів на шляху до Паралімпіади-2020, адже він дозволить добрати паралімпійські ліцензії. До речі, у доробку українських легкоатлетів вже є 30 паралімпійських ліцензій на Ігри в Токіо.

У цьому міжнародному спортивному форумі беруть участь понад 700 легкоатлетів з 44 країн Європи. Україну представляють 33 паралімпійці. 

Фото – Міжнародного паралімпійського комітету

#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Athletics #ЛегкаАтлетика #Паралімпіада2020 #BestTeam #ParaAthletics #Bydgoszcz2021

 
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.