Валерій Сушкевич 3 грудня

Що турбує? Що критично вражає і обурює? Те, що суб’єкти влади, які збираються проводити «новітні» радикальні реформи щодо вирішення проблем людей з інвалідністю почали знайомитись з цими проблемами лише пару місяців тому. І сьогодні вони такі «свідомі» щодо цих проблем, що завзято поздоровляють громадян України з інвалідністю з цим «святом». Страшенно переживаю і мобілізуюсь, щоб не допустити їхні соціальні експерименти по відношенню до загалу людей з інвалідністю!

Що тішить і дає сподівання?

Позиція Президента, з котрим зустрілись, і Указ, що підписаний сьогодні… До речі, по першій редакції цього Указу ми зустрілись з Володимиром Зеленським ще два місяці тому. Дає сподівання чітка і визначена реакція Президента по критичним проблемам прав людей з інвалідністю під час зустрічі з громадськими активістами. В тому числі, його миттєва реакція – відразу дзвінком деяким урядовцям із вказівкою: «Давайте працювати!». А ще – вислів Президента: «Треба бачити, чути і відчувати людей з інвалідністю».

І останнє. Радію з того, що все більше і більше урядовців, людей від української влади, яким я дзвоню і дякую в цей день за те, що вони зробили разом зі мною, активістами, керівниками наших громадських організацій для забезпечення наших прав і соціального захисту людей з інвалідністю.

Друзі! Тримаймося, працюймо!

Енергії та оптимізму!!!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.