Валерій Сушкевич – людина, котра змінила світ!

Рік тому, у ці дні, в Європі стартував унікальний міжнародний проєкт “ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ЩО ЗМІНИЛИ СВІТ”, лауреатом якого, поруч з потужними світовими постатями –  зіркою теоретичної фізики і популяризатором науки Стівеном Хокінгом, 32-м президентом  США Франкліном Рузвельтом, композитором Людвігом ван Бетховеном, італійським тенором Андреа Бочеллі, бразильським політиком Мара Габрілі та багатьма іншими відомими особистостями з усього світу, що попри інвалідність прославилися видатними досягненнями у різних сферах життя, – СТАВ ЗАСНОВНИК ПРАВОЗАХИСНОГО РУХУ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ В УКРАЇНІ, ПРЕЗИДЕНТ НАЦІОНАЛЬНОГО ПАРАЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ВАЛЕРІЙ СУШКЕВИЧ.

З неймовірною гордістю згадуємо дні реалізації проєкту,  організованого Сербською республікою за участі дипломатичних представництв 11 країн світу та тривав впродовж року.  У рамках міжнародного правового проєкту  реалізувався цілісний цикл інтерактивних виставок,  проявів на телебаченні та в громадських місцях у різних містах Сербії, присвячених героям проєкту, та публічних виступів-трибун номінантів, організованих посольствами країн-учасниць проєкту.

До речі, саме Валерій Михайлович рік тому спільно з посольством України в Сербії відкрив цей цикл публічних виступів-трибун у столиці Республіки Сербія – Белграді – місті, яке було присвячено міжнародним проєктом саме йому. 

“Ніхто не повинен залишитися байдужим! Ми маємо змінювати світ, і разом ми це зможемо!” – важливий лейтмотив трибуни Валерія Сушкевича, котрий щодня ним реалізується: він і далі змінює нас та продовжує змінювати світ!.. 

Відео #BroadcastMediaCenter

Інформація взята з сайту https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.