Валерій Сушкевич президент Національного паралімпійського комітету України: “Національна паралімпійська збірна команда України знаходиться на прикінцевому етапі підготовки та готовності до найвищого спортивного форуму в Токіо.

5 років наша паралімпійська збірна готувалась, виборювала ліцензії на участь у Паралімпіаді, долала усі труднощі і негаразди, а також пережила критичний пандемічний 2020 рік перед участю у ХVІ Паралімпіаді.
15 квітня розпочалась подія, без якої не можлива участь нашої збірної у Паралімпійських іграх в Токіо: вакцинація! Ця процедура сьогодні є домінантою сподівань на здоров’я і, навіть, – життя для кожного у сучасному світі, так само, як для кожного з наших паралімпійців і членів офіційної делегації.
Для членів національної збірної існує багато значимих і специфічних моментів у реалізації вакцинації: це залежить від графіка учбово-тренувальних зборів, міжнародного календаря чемпіонатів світу, Європи, кваліфікаційних змагань.
Як на мене, на сьогоднішній день практично всі головні проблеми вакцинації національної збірної вирішено.
Висловлюю подяку Міністру молоді і спорту Вадиму Марковичу Гутцайту, Міністерству охорони здоров’я, і окремо – головному санітарному лікарю України Віктору Кириловичу Ляшку за вирішення всього комплексу питань, пов’язаних із забезпеченням здоров’я членів національної паралімпійської команди України.
А ще радію з того, що у пріоритетах вакцинації сьогодні вдалось вирішити вакцинацію людей з інвалідністю в регіонах України і тих, хто їм допомагає в житті!”
 
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.