Від Ріо до Токіо: параканоїсти продовжили собі тренувальний сезон в Туреччині

Вони втекли від нашої зими на південь, аби продовжити свій тренувальний сезон та завершити його у Туреччині. Наша Паралімпійська студія «Від Ріо до Токіо» сьогодні присвячена національній збірній з параканое.

Менше року лишається до виступу на #Паралімпіада2020 у Токіо, які приготування роблять наставники та спортсмени команди. Поговоримо із головним тренером Вячеславом Загребою, а також з одними із провідних каноїстів нашої збірної – Мариною Мажулою та Миколою Синюком.

У «Відвертій розмові» – чемпіон Паралімпійських ігор та багаторазовий чемпіон світу у своїй категорії Сергій Ємельянов. Автор золотого дебюту України у параканое.  Як стійкий характер та спорт допоміг йому перенести важку травму, що отримав у дитинстві. Як вдалося увірватися в світову еліту за лічені роки? Поговоримо про улюблені човни Сергія та “щасливу” бороду та сподіваємось, що спортивна удача та слава не вплинуть на нашого спортсмена, він і далі буде скромним та наполегливим у досягненні загальної мети національної паралімпійської збірної команди України.

Дивіться Паралімпійську студію від  #BroadcastMediaCenter, підписуйтесь на нас, аби бути в курсі усіх новин, та перемагайте разом з нашими спортсменами!

#BroadcastMediaCenter #Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Паралімпіада2020 #ПаралімпійськаЗбірнаПараканое #УкраїнськіПаралімпійці #ПаралімпійськийСпорт #ПаралімпійськаСтудія  #ВідРіоДоТокіо #Paracanoe #Параканое

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.