Всеукраїнській звітній конференції з інклюзивної освіти

Сьогодні на “Всеукраїнській звітній конференції з інклюзивної освіти”, присвяченої розвитку інклюзивної освіти в Україні та досягненням у цій сфері, я звернув увагу на успішну роботу Міністерства освіти України щодо забезпечення доступності освіти для діток з інвалідністю, але не витримав і розповів про ЖАХЛИВУ НЕРОБОТУ Міністерства охорони здоров’я України, яке “забезпечує” недоступність медицини для людей і діток з інвалідністю.

“Реформа” медицини охопила Україну! Один із проявів цього охоплення – поширення інфекційних хвороб в Україні, зокрема, поширення кору. В 2017 році захворюваність на кір, у порівнянні з 2016 роком, зросла в 46,9 разів!!! В 2017 році було 5 летальних випадків від захворювання на кір, у 2018 – зростання захворювання на кір збільшилось у 11,5 разів і було зареєстровано 16 летальних випадків від кору. У 2019 році, менш ніж за місяць, вже 6 смертей від цієї хвороби… А кір охопив вже навіть пологові будинки!Такого ще не було!!!

Провідні інфекціоністи України визнають, що така ситуація відзеркалює наслідки медичної реформи, насамперед, ліквідацію санітарно-епідеміологічної служби, реформування первинної медичної ланки охорони здоров’я, що стало наслідком низького охоплення щепленням цільових груп населення, спалахів захворювання в дитячих організованих колективах, закладах освіти, охорони здоров’я, серед військових…

В умовах низького рівня охоплення щепленням в останні роки кір набуває рис катастрофічного поширення епідеміологічного процесу.
Що зробила в.о.Міністра з первинною медичною ланкою? Раніше хворі могли викликати дільничого лікаря або швидку допомогу і весь період, поки були заразними, знаходитись вдома. В поліклініку вони потрапляли, коли вже не становили загрози для інших.

Тепер, в результаті “чудової” медичної реформи, інфекційні хворі вимушені “збивати” температуру і їхати, у тому числі в громадському транспорті, до лікаря для встановлення діагнозу, заражаючи людей у транспорті, на вулиці, в поліклініці тощо. Крім того, така форма теперішнього “медичного обслуговування” значно підвищує ризик важких ускладнень при кору, включаючи летальні випадки. Можна тільки уявити, наскільки ця ситуація ускладнюється і стає жахливою у випадку, коли в стані інфекції – людина з інвалідністю, або дитина з інвалідністю!!!!!

На всіх офіційних заходах за участю керівництва держави та Уряду, народних депутатів, звертаю увагу на КАТАСТРОФІЧНИЙ СТАН АДМІНІСТРУВАННЯ МЕДИЦИНИ КОМАНДОЮ П.СУПРУН і, безумовно, тотальну недоступність медицини для людини з інвалідністю.

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.