Західний Реабілітаційно-Спортивний центр НКСІУ.

Ми знаходимось у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України – у сучасному спортивному комплексі з інфраструктурою, якій немає рівних в Україні – та представляємо Вашій увазі сюжет #BroadcastMediaCenter про це місце сили та РІВНИХ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ.
Усі спортивні об’єкти та споруди Центру відповідають вимогам універсального дизайну, стандартам європейського та світового рівня і використовуються для підготовки членів збірних команд України до участі у національних і міжнародних змаганнях, Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, а також для фізкультурно-спортивної реабілітації людей з інвалідністю.
Центр знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря та славиться своїми лижними та біатлонними трасами, які пройшли сертифікацію Міжнародної федерації лижного спорту. Наразі вже є 6 різних діючих біатлонно-лижних трас довжиною від 1400 метрів до 5,5 км, які адаптовані для паралімпійців з порушеннями зору та ураженнями опорно-рухового апарату, а також спортсменів-дефлімпійців. Уся протяжність трас, за необхідності, може бути штучно засніжена сніговими гарматами та вкатана ратраками. І новинка від Центру – завершується будівництво ще однієї траси – трикілометрової лижеролерки, яка є альтернативою для тренувань не в зимовий час
Справжня гордість Центру – сучасне біатлонне стрільбище на 30 мішенних установок для олімпійських видів спорту та 12 установок для паралімпійських видів (з спеціальними електронними мішенями для спортсменів з порушеннями зору та незрячих спортсменів;спортсмени з порушеннями зору чи повністю незрячі використовують рушниці, оснащені акустичною системою наведення та електронні мішені).
На базі Центру є сучасний стадіон для лижних перегонів з боксами для підготовки лиж і проведення індивідуальних стартів, стартів гонок переслідування, мас-стартів та естафет.
Наразі тут за підтримки Міністерства молоді та спорту України –

Міністерство молоді та спорту України

, яке має безпосереднє відношення до будівництва та становлення Центру – з 19 по 23 січня проходить паралімпійський чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону, а потім, одразу, з 23 по 27 січня змагальну естафету прийме дефлімпійський чемпіонат України з лижних перегонів.

Трансляцію чемпіонату наживо забезпечує #BroadcastMediaCenter.
Дивіться відео зі змагань на ютуб-каналах «Invamedia», Національного комітету спорту інвалідів України, а також на офіційному сайті і фейсбук-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України. Підписуйтесь на наші сторінки, ставте лайк цьому відео, поширюйте та перемагайте разом з нашими спортсменами!
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.