Знайомтесь! Це- ветеран АТО, десантник 95 окремої десантно-штурмової бригади Трібой Дмитро. Він каже : «Спорт-це життя!» і абсолютно правий!

Наразі хлопець є учасником реабілітаційно-спортивного збору для людей, які отримали черепно-мозкову травму та боряться з її наслідками. Давайте дізнаємось більше про історію його життя!
Народився Дмитро 03.09.1989 р. у місті Біла Церква, Київської обл. За освітою- логопед-психолог.
У 2014 році Діма вирушив у Київ, на Майдан Незалежності, щоб взяти участь у Революції Гідності, згодом став добровольцем в АТО (Донецьк, Луганськ) та прослужив півтора роки до закінчення контракту.
Та довго відпочивати хлопець не міг- обов’язок перед країною та відповідальність за її майбутнє змусили його повернутись у зону антитерористичної операції. Цього разу- трагічно.
25 листопада 2017 року під час розвідки у Верхньоторецькому (Донецька обл.) отримав кульове поранення в голову від ворожого снайпера. 5 днів Діма провів в комі, а прогнози лікарів були геть невтішними. Та наперекір долі- він таки вижив, встав на ноги і вже за декілька років досягнув чималого прогресу.
Своє поранення та всі супутні труднощі хлопець сприймає швидше як поштовх рухатись далі, ніж проблему.
«Якщо ти вижив- треба йти вперед» – говорить Діма.
У Західному реабілітаційно-спортивному центрі хлопець вже п’ятий раз, тому тут все для нього добре знайоме. Завдяки тому що наш центр створений з урахуванням універсального дизайну, Дімі легко орієнтуватись та вільно пересуватись по всій його території. Особливо подобається йому краса та чисте повітря Карпат, величні краєвиди, та можливість займатись спортом. Не дарма, адже в минулому році Діма підкорив Говерлу, а в майбутньому планує підкорити Грузинські вершини.
Заради мрії треба наполегливо працювати. Тому разом з нашою командою хлопець підвищує свою витривалість та силу, а відмінне почуття гумору допомагає зробити тренування веселими та продуктивними.
 
-->
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.