13 січня стартує паралімпійський чемпіонат світу з зимових видів спорту

Завтра, 13 січня, у Ліллехаммері, Норвегія, розпочинається чемпіонат світу з зимових видів спорту 2021, який стане передостанньою змагальною сходинкою перед Паралімпійськими іграми в Пекіні.

Вперше чемпіонат світу проводиться одночасно з трьох видів спорту (лижні перегони та біатллон, гірські лижі та сноуборд). Через те, що чемпіонат перенесли на 1 рік через пандемію, було вирішено залишити назву чемпіонату незмінною (2021). 

У чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону беруть участь спортсмени з 32 країн світу. Команду України представлятимуть 25 спортсменів з інвалідністю, які виступатимуть у лижних перегонах та біатлоні та боротимуться за добір паралімпійських ліцензій. 

Нагадаємо, що наразі в національної паралімпійської збірної команди України – станом на 12.01.2022  – 19 ліцензій (лижні перегони та біатлон), ліцензійний період триватиме до лютого 2022 року, національна паралімпійська збірна команда України планує вибороти ще 6-7 ліцензій. Ну і звісно, є сподівання, що ще 1 ліцензія буде отримана в гірськолижному спорті.  

Програма змагань чемпіонату світу-2021 розпочинається з гонки на середню дистанцію класичним стилем. Перший старт починається 13.01 о 10:00 за норвезьким часом.

Офіційні результати:  https://www.paralympic.org/nordic-skiing

Трансляція наживо – на офіційній фейсбук-сторінці Національного комітету спорту людей з інвалідністю України та на унікальному інклюзивному телеканалі Equalympic.

Вболіваємо за національну збірну команду з лижних перегонів та біатлону!!! 

#Паралімпіада2022 #Beijing2022 #BestTeam

https://paralympic.org.ua

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.