25 медалей за три дні: результат виступу українських паралімпійців на чемпіонаті світу з плавання

Все гарячіше і гарячіше стає на чемпіонаті світу з паралімпійського плавання в Лондоні, де вже три дні поспіль успішно виступає національна паралімпійська збірна команда України. Тільки за третій день змагань у доробку національної збірної 8 високих нагород, серед яких 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди. Вітаємо наших героїв!!!! Наразі у команди за підсумками трьох шквальних змагальних днів: 7 золотих, 11 срібних та 7 бронзових медалей та друге місце за загальною кількістю нагород! Сьогодні, 12 вересня – екватор змагань цього чемпіонату і ми усі, разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніямиlifecell та ВОЛЯ, – вболіватимемо за команду та за справжній УКРАЇНСЬКИЙ РЕЗУЛЬТАТ!     

Вже другий раз поспіль на цьому чемпіонаті світу виборює золоту нагороду Крипак Максим – найкращий спортсмен команди за підсумками Ріо-2016 – на дистанції 400м вільним стилем (клас –  S10  – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату). нагадаємо, що попри його неймовірний виступ у Ріо-2016, цей чемпіонат світу – дебютний для спортсмена.

Ще один дебютант чемпіонату світу – Яременко Ілля, котрий вже є бронзовим призером Паралімпіади-2016, виюоров своє перше зхолото чемпіонату світу на дистанції –  50 м вільним стилем (клас – S12 – спортсмени з порушенням зору). Цікаво, що йому прийшлось змагатись уже з новоспеченим чемпіоном світу-2019 та товаришем по команді – Денисенком Ярославом (клас  S12  – спортсмени з поррушенням зору), котрий, трішки поступившись Іллі, виборов срібну нагороду. 

Срібні нагороди також вибороли Мерешко Єлизавета – на дистанції 200 м комплексним плаванням (клас – SM6 – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату) , Вербова Марина – на дистанції 150 м компдексним плаванням (клас SM4  – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату),  Стеценко Анна – на 100-метрівці вільним стилем (клас S13  – спортсмени з порушенням зору).

Ну і звісно – почесна бронза, володарями якої стали: 

Бережна Яна – на дистанції 100 м брасом (клас SB11  – спортсмени з порушенням зору) та Гаращенко Кирило – на дистанції 100 м вільним стилем (клас  S13  – спортсмени з порушенням зору). Кирило – дебютан чемпіонату світу.

Українські мультимедалісти:

  • Крипак Максим (2 нагороди – 2 золота)
  • Мерешко Єлизавета ( 5 нагород!  – 1 золота, 3 срібні медалі та 1 бронзова (в естафеті мікст 4x50m комплексним плаванням). Загалом, Єлизавета очолює закількістю завойованих медалей рейтинг чемпіонату світу серед мультимедалістів Лондону-2019
  • Денисенко Ярослав (3 нагороди – 1 золота, 1 срібна, 1 бронзова медалі)
  • Піддубна Марина (2 нагороди – 1 золота, 1 бронзова медалі)
  • Стеценко Анна (2 нагороди – 2 срібла)
  • Гаращенко Кирило (2 нагороди – 1 срібна, 1 бронзова).

Загалом турнірна таблиця третього дня чемпіонату світу, що 9 вересня розпочався у Лондоні, виглядає наступним чином: 

Сьогодні – екватор змагань чемпіонату світу з плавання, в якому бере участь біля 600 спортсменів з 60 країн світу.  Національна збірна команда України представлена 43-ма спортсменами, 15 з яких – дебютанти. Вболіваємо за національну збірну та підтримуємо. Ваша підтримка – наша спільна перемога!

Змагання цього чемпіонату (ранкові (кваліфікаційні) та вечірні сесії) транслюються також наживо на фейсбук-сторінці  Національного комітету спорту інвалідів України:https://www.facebook.com/groups/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/.  На наших каналах Youtube транслюватимуться вечірні сесії:https://www.youtube.com/channel/UC8Dek31KgPUC_NNJx1z49Iwта https://www.youtube.com/user/invamedia/featured/ 

Долучайтесь! Станьте частиною нашої спільної перемоги!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.