32-ма медалями Україна перетнула екватор чемпіонату світу з плавання

Національна паралімпійська збірна команда України тріумфально перетнула екватор чемпіонату світу з плавання у Лондоні, виборовши у четвертий день змагань 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль та встановивши 1 рекорд світу та два – Європи. Відтак, потужний медальний залік України на чемпіонаті світу-2019: 32 медалі, серед яких –  11 золотих, 13 срібних та 8 бронзових нагород! Практично усю вечірню фінальну сесію Україна обіймала першу світову сходинку і була лідером світового чемпіонату з плавання; українській команді не вистачило лише однієї золотої медалі, щоб бути першою в загальному заліку, але національна команда займає лідерську третю позицію за золотом і другу – за загальною кількістю медалей серед 60-ти країн-учасниць! Слава Україні!

Медалісти, які “перевернули” хід історії української команди на цьому чемпіонаті світу: 

Федина Олексій – перша медаль України четвертого змагального вечора, і вона – золота з рекордом цих змагань на дистанції 100 м брасом. Спортсмен виступає у класі SB12  – порушення зору.

Гриненко Богдан – золота нагорода, здобута на дистанції 100 м на спині зі світовим рекордом та рекордом Європи і цих змагань (клас S7 – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату). Це золото чемпіонату світу – перше у доробку українського спортсмена, який вже має високі нагороди Паралімпіади в Ріо.

Крипак Максим – золота нагорода на дистанції 100 м вільним стилем (клас – S10  – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату) . Це вже третє золото, здобуте Масимом у Лондоні-2019.

Вербова Марина – золота нагорода на дистанції 50 м на спині. Спортсменка виступає у класі  S4  – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату.

Яскраве і переможне срібло виборов Семененко Ярослав (клас S5 – спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату)  з рекордом Європи на дистанції 50 м батерфляй. А Піддубна Марина (клас SM11 – спортсмени з порушенням зору), яка лідирувала на всій важкій 200-метровій дистанції комплексного плавання, тільки в останні секунди стала срібною призеркою на дистанції .

Особлива бронза у Смирнова Віктора (клас SM11  – спортсмени з порушенням зору) – наш Герой надихає нас своєю неймовірною жагою перемог! Він виборов бронзову медаль на дистанції 200м  комплексним плаванням.

Українські мультимедалісти:

  • Крипак Максим (3 нагороди – 3 золота)
  • Мерешко Єлизавета ( 5 нагород!  – 1 золота, 3 срібні медалі та 1 бронзова (в естафеті мікст 4x50m комплексним плаванням). 
  • Денисенко Ярослав (3 нагороди – 1 золота, 1 срібна, 1 бронзова медалі)
  • Піддубна Марина (3 нагороди – 1 золота, 1 срібна, 1 бронзова медалі)
  • Смирнов Віктор (2 нагороди – 1 золота, 1 бронзова медалі)
  • Стеценко Анна (2 нагороди – 2 срібні медалі)
  • Гаращенко Кирило (2 нагороди – 1 срібна, 1 бронзова).
  • Семененко Ярослав (2 нагороди – 1 срібна, 1 бронзова – естафета мікст 4x50m комплексним плаванням )
-->

Загалом турнірна таблиця четвертого дня чемпіонату світу, що 9 вересня розпочався у Лондоні, виглядає наступним чином: 

Сьогодні – п’ятий день змагань чемпіонату світу з плавання, в якому бере участь біля 600 спортсменів з 60 країн світу.  Національна збірна команда України представлена 43-ма спортсменами, 15 з яких – дебютанти. Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту інвалідів України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вболіватимемо за команду та за справжній УКРАЇНСЬКИЙ РЕЗУЛЬТАТ!   

Змагання цього чемпіонату (ранкові (кваліфікаційні) та вечірні сесії) транслюються також наживо на фейсбук-сторінці Національного комітету спорту інвалідів України: https://www.facebook.com/groups/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/.  На наших каналах Youtube транслюватимуться вечірні сесії:https://www.youtube.com/channel/UC8Dek31KgPUC_NNJx1z49Iwта https://www.youtube.com/user/invamedia/featured/ 

Долучайтесь! Станьте частиною нашої спільної перемоги!

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.