50 днів до Токіо-2020!

Сьогодні, 5 липня, – рівно 50 днів до Паралімпійських ігор в Токіо!!! 

XVІ літні Паралімпійські ігри у зв’язку з пандемією коронавірусу були перенесені на 2021 рік та пройдуть дуже символічно для України – з 24 серпня по 05 вересня 2021 року в м. Токіо (Японія). І відкриття цих вже сьомих для України Ігор відбудеться якраз у 30-річчя Незалежності України та у 25-ти річчя першої золотої нагороди національної паралімпійської збірної команди України на Паралімпійських іграх.

Девіз цієї Паралімпіади – “United by emotion” – «Об’єднані емоцією»; девіз національної паралімпійської збірної команди України: «Ваша підтримка – наша перемога!»

У доробку паралімпійців України станом на сьогодні вже 122 ліцензії до Токіо-2020 в 13 видах спорту :

2 – стрільба із лука, 7 – стрільба кульова, 4 – веслування академічне, 4 – параканое, 40 – плавання, 31 – легка атлетика, 3- паратхеквондо, 8 – настільний теніс, 2 – велоспорт, 1 – голбол (чоловіча команда),9 – фехтування на візках, 3 – паратриатлон, 8 – дзюдо.

І це ж ще не все, боротьба за участь в Паралімпіаді-2020 продовжується! Загалом, збірними командами України заплановано взяти участь в Токіо в 15 видах спорту (бадмінтон, веслування академічне, велоспорт (трек, шосе), голбол, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, пауерліфтинг, параканое, паратриатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо, фехтування на візках,) з 22 видів спорту, що представлені на Іграх.

Дебютними для всіх країн видами спорту є тхеквондо та бадмінтон, а Україна ще й вперше братиме участь в чоловічому голболі.

Ми вдячні Міністерству молоді та спорту України його очільникові – Міністру Вадиму Гутцайту за щоденну потужну підтримку українських паралімпійців!

Подяка усім партнерам та спонсорам, які підтримали нашу команду, наш Комітет на шляху до Токіо-2020. Подяка компаніям lifecell, ВОЛЯ, IDS Borjomi UkraineUCloud.uaToyota UkraineУкргазбанк, компанії Павутина.

Подяка всім медіапартнерам, які продовжують співпрацю з нами. Особлива подяка – Медіа Центру Національного комітету спорту інвалідів України – #BroadcastMediaCenter за якісний відеоконтент про національну паралімпійську збірну команду України, а також трансляції наживо чемпіонатів України.

Перемагаймо разом!

#50ДнівДоТокіо #50DaysToGo #Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BestTeam

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.