Західний реабілітаційно - спортивний центр

ПРО ЦЕНТР


          Національним комітетом спорту людей з інвалідністю України з метою розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху в Україні, залучення людей з інвалідністю до фізичної   реабілітації, відповідно до законів України «Про основи соціальної захищеності людей з інвалідністю в Україні», «Про реабілітацію людей з інвалідністю в Україні», згідно Указу Президента України від 06 квітня 2006 року №290 «Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації людей з інвалідністю та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні», відповідного доручення Прем’єр-міністра України від 18 квітня 2006 року №14246/1/1-06, створено підприємство «Західний реабілітаційно-спортивний центр» НКСІУ (далі – Центр) за адресою с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1, Турківського району, для здійснення будівництва об’єктів, цільове призначення яких дасть змогу забезпечити відповідні умови фізкультурно-спортивної реабілітації людей з інвалідністю.

          Спеціалізацією в діяльності Центру є фізкультурно-спортивна реабілітація та оздоровлення людей з інвалідністю усіх нозологій. Важливою   соціально значимою   функцією   Центру є   забезпечення підготовки спортсменів з інвалідністю до Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів Європи і світу, всеукраїнських змагань, чемпіонатів України і міжнародних турнірів, проведення навчально-тренувального процесу спортсменів з інвалідністю з паралімпійських та дефлімпійських зимових видів спорту, насамперед для людей з інвалідністю з важкими ураженнями (зору, глухі, опорно-рухового апарату, тощо), та проведення заходів щодо фізкультурно-спортивної реабілітації та оздоровлення людей з інвалідністю.

          Розташована база на автодорозі державного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, неподалік залізничної станції Сянки, на кордоні із Закарпатською областю та країнами Євросоюзу: Польща і Словаччина. База знаходиться на відстані 500 м від автодороги, а також на відстані 1500 м від залізничної станції Сянки, через яку ходив поїзд сполученням Київ-Ужгородм на висоті 845 м.н.р.м.

Територія Західного центру 186 га, з яких 92га – смерекові ліси.