При будь-якій активності відпочинок просто необхідний!

-->

 Це слугує своєрідному перезавантаженню організму, емоцій, думок!

Часто від учасників реабілітаційних зборів чуємо, що місцевість в якій ми знаходимось є нашою «фішкою», адже здається, ніби Західний реабілітаційно-спортивний центр десь на іншій планеті.
Ось і цього разу свій вихідний учасники реабілітаційно-спортивного збору для осіб, що отримали черепно-мозкову травму провели серед природи, споглядаючи на Карпатські вершини та вдихаючи чисте повітря. 😊
Кожен знайшов собі заняття по душі: одні займалися приготуванням смаколиків, інші навіть під час вихідного продовжували працювати над собою, хтось піднімав усім настрій своїми смішними розповідями, а дехто просто насолоджувався неймовірно красою природи.❤
Всі провели цей день тепло, весело та з користю для себе!🥰
____________________________________
Західний реабілітаційно – спортивний центр НКСІУ – місце рівних прав та можливостей 🌈
  • Поділитися:

Стартував третій у 2021 році реабілітаційно-спортивний збір для осіб, що отримали черепно – мозкову травму.

Учасники збору були зібрані з усіх куточків України і ,як виявилося, з високою мотивацією та бажанням працювати над собою.
Скажемо по правді – результати тестувань поставили фізичних терапевтів перед нелегким завданням і були для них справжнім викликом, але сильний дух учасників заряджав енергією.💪
Пропонуємо разом стежити за тим, як учасники з допомогою реабілітологів наближаються до мети, долаючи труднощі!😊
  • Поділитися:

Національна збірна з армреслінгу виборола 41 медаль в перший день чемпіонату Європи

Національна збірна команда України яскраво розпочала виступ на чемпіонаті Європи з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору! Змагання на лівій руці закінчилися приголомшливо! 19 разів лунав гімн України. Також команда виборола 14 срібних нагород та 8 бронзових, а загалом 41 медаль у перший день змагань!!! Кожен спортсмен збірної – 41 – виборов високу нагороду.

Наші переможці першого дня змагань:

PIDW65

  • Золото – Лебедин Катерина
  • Срібло – Котюк Олена

PIDM55

  • Золото – Педоренко Микола
  • Срібло – Качур Андрій (за позабюджетні кошти)

PIDM65

  • Золото – Гусар Олександр
  • Срібло – Хіхлов В’ячеслав

PIDM75

  • Золото – Дорошенко Володимир
  • Срібло – Аборнєв Олег (за позабюджетні кошти)

PIDM75+

  • Золото – Палєха Олександр
  • Бронза – Пушкар Олексій (за позабюджетні кошти)

PIDM80

  • Золото – Глуханюк Олексій

PIUJ55+

  • Золото – Савчук Дмитро (юніори)

PIUW65

  • Золото – Гадаєва Юлія
  • Срібло – Дроздюк Світлана

PIUW65+

  • Золото – Стрельцова Наталія
  • Срібло – Ранчук Тетяна (позабюджетні кошти)

PIUM60

  • Золото – Луцишин Дмитро
  • Бронза – Семоненко Олександр

PIUM70

  • Срібло – Остапчук Назарій
  • Бронза – Денисевич Богдан

PIUM80

  • Срібло – Касьяненко Володимир

PIUM90

  • Золото – Куропата Сергій
  • Бронза – Пінчук Олександр

PIUM90+

  • Золото – Жаміашвілі Леван
  • Бронза – Пустовар Олександр (за позабюджетні кошти)

PIUH85+

  • Золото – Мішустін Володимир
  • Срібло – Данюк Геннадій

VIW60

  • Золото – Деменко Людмила
  • Срібло – Бессальнова Олеся (за позабюджетні кошти)

VIW70

  • Золото – Судніцина Анна
  • Срібло – Немчанова Тетяна

VIW70+

  • Золото – Сапелкіна Юлія
  • Срібло- Чумак Марія (за позабюджетні кошти)

VIM60

  • Золото – Потьомкін Анатолій
  • Бронза – Варич Сергій (за позабюджетні кошти)

VIM70

  • Золото – Брухно Димитрій

VIM90

  • Срібло – Хіміч Олександр
  • Бронза – Євтухов Олексій

VIM100+

  • Срібло – Сасса Анатолій
  • Бронза – Холімінчук В’ячеслав

PIUH85

  • Золото – Манцевич Єгор.

Національна збірна команди України з армспорту серед осіб з ураженнями ОРА та порушеннями зору для участі у чемпіонаті Європи  

Спортсмени з ураженнями ОРА

Місце проживання (область)

1

Гадаєва Юлія Сергіївна

Харківська

2

Глуханюк Олексій Олександрович

Житомирська

3

Гусар Олександр Юрійович

Житомирська

4

Данюк Генадій Дмитрович

Житомирська

5

Денисевич Богдан Вікторович

Житомирська

6

Дончак Петро Миколайович

Львівська

7

Дорошенко Володимир Вікторович

Черкаська

8

Дроздюк Світлана Анатоліївна

Житомирська

9

Жаміашвілі Леван Григорович

м. Київ

10

Касьяненко Володимир Іванович

Сумська

11

Котюк Олена Володимирівна

Житомирська

12

Куропата Сергій Анатолійович

Дніпропетровська

13

Лебедин Катерина Вікторівна

Сумська

14

Луцишин Дмитро Володимирович

Житомирська

15

Манцевич Єгор Іванович

Запорізька

16

Мішустін Володимир Петрович

Харківська

17

Остапчук Назарій Ярославович

Чернігівська

18

Палєха Олександр Юрійович

Житомирська

19

Педоренко Микола Миколайович

Сумська

20

Савчук Дмитро Володимирович

Рівненська

21

Семеренко Сергій Олександрович

Сумська

22

Семоненко Олександр Миколайович

Полтавська

23

Стрельцова Наталія Ігорівна

Запорізька

24

Хіхлов В’ячеслав В’ячеславович

Харківська

25

Шафранов Владислав Олександрович

Харківська

26

Ясинський Сергій Володимирович

Харківська

Спортсмени з порушеннями зору

27

Брухно Димитрій Олександрович

Харківська

28

Євтухов Олексій Олександрович

Харківська

29

Деменко Людмила Анатоліївна

Полтавська

30

Кушнір Анна Богданівна

Львівська

31

Немчанова Тетяна Леонідівна

Харківська

32

Потьомкін Анатолій Валентинович

Харківська

33

Сапелкіна Юлія Віталіївна

Харківська

34

Сасса Анатолій Іванович

Сумська

35

Судніцина Анна Русланівна

Харківська

36

Хіміч Олександр Олександрович

Житомирська

37

Холімінчук В’ячеслав Володимирович

Миколаївська

Спортсмени за позабюджетні кошти

1

Аборнєв Олег Вікторович

Харківська

2

Бессальнова Олеся Ігорівна

Житомирська

3

Пустовар Олександр Григорович

Київська

4

Пушкарь Олексій Олексійович

Полтавська

Вітаємо з яскравою перемогою!!! Сподіваємось, що змагання на правій руці, що якраз проходять у цей час, будуть такими ж результативними!

Нагадаємо, що від команди України беруть участь у чемпіонаті Європи 36 спортсменів за рахунок державного бюджету та 9 осіб за позабюджетні кошти. Чемпіонат проходить у Вільнюсі, Литва, з 24 по 30 жовтня. У змаганнях беруть участь 13 країн Європи. Офіційна сторінка змагань: http://www.waf-armwrestling.com/2021euroarm/

  • Поділитися:

Національна дефлімпійська збірна у Міжнародний день дзюдо стартувала на чемпіонаті світу

Національна дефлімпійська збірна України з дзюдо у складі 34-ох осіб (29 спортсменів) сьогодні, 28 жовтня, вже розпочала змагання чемпіонату світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху, що проходить з 27 по 30 жовтня 2021 року у Версалі (Франція). Вчора о 16:00 відбулась урочиста церемонія відкриття чемпіонату світу, в якому візьмуть участь 26 країн світу (105 чоловіків та 59 жінок).

За результатами змагань Ви можете ознайомитися за посиланням https://idf01.ffjudomedia.fr/ та у Facebook: https://www.facebook.com/World-Deaf-Judo-Championships-14-to-20-April-2020-101509441288494

Також буде доступна онлайн трансляція на платформі Youtube:

День 1: 27 жовтня 2021 о 16:00 (церемонія відкриття)

https://youtu.be/xQFFfEN2-mU

День 2: 28 жовтня 2021 о 09:00

https://youtu.be/224eMv753JI

День 3: 29 жовтня 2021 о 09:00

https://youtu.be/edhYoijkEq8

День 4: 30 жовтня 2021 о 09:30

https://youtu.be/84quCJlkg2s

Склад національної збірної команди з дзюдо-учасниці чемпіонату світу-2021: 

Оновний склад:

  1. Мозирев Владислав Вячеславович                                            Харківська обл.
  2. Маклаков Володимир Сергійович                                             Дніпропетровська обл.
  3. Марченко Ігор Костянтинович                                                   Миколаївська обл.
  4. Шостак Анна Володимирівна                                                     Дніпропетровська обл.
  5. Шепелюк Катерина Борисівна                                                   Рівненська обл.
  6. Фандєєв Артем Леонідович                                                       Миколаївська обл.
  7. Погорелова Марина Геннадіївна                                              Донецька обл.
  8. Кравченко Оксана Леонідівна                                                   Дніпропетровська обл.
  9. Шеретов Дмитро Володимирович                                            Дніпропетровська обл.
  10. Пензій Андрій Дмитрович                                                         Дніпропетровська обл.
  11. Колеснікова Валерія Юріївна                                                     Дніпропетровська обл.
  12. Рощенков Владислав Сергійович                                              Донецька обл.
  13. Костенко Іван Ігорович                                                              Одеська обл.
  14. Лещенко Дмитро Сергійович                                                    Дніпропетровська обл.
  15. Куля Максим Юрійович                                                             Одеська обл.
  16. Єрьоменко Дмитро Валерійович                                              Одеська обл.
  17. Бала Марія Петрівна                                                                   Тернопільська обл.
  18. Нетяга Лука Володимирович                                                     Житомирська обл.
  19. Дідоренко Єлизавета Миколаївна                                             Сумська обл.
  20. Нехаєв Євген Анатолійович                                                       Донецька обл.
  21. Ненько Наталія Анатоліївна                                                       Херсонська обл.
  22. Авдєєва Катерина Андріївна                                                      Дніпропетровська обл.
  23. Волянюк Софія Андріївна                                                          Тернопільська обл.
  24. Колеснікова Марія Юріївна                                                       Дніпропетровська обл.
  25. Марченко Марина Ігорівна                                                       Миколаївська обл.
  26. Савчук Олександр Олександрович                                           Одеська обл.
  27. Слушний Антон Сергійович                                                       Вінницька обл.         

Резерв:

  1. Довбищук Ксенія Анатоліївна                                                    Харківська обл.
  2. Погорелов Андрій Ігорович                                                      Донецька обл. 

Вболіваємо за наших спортсменів!!! Вперед-вперед, Україно!

А ще вітаємо усіх із Всесвітнім днем дзюдо, який сьогодні відзначається у світі!

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Китайсько-український тиждень популяризації зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор розпочато

Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич взяв участь у відкритті китайсько-українського тижня популяризації зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор, який розпочався сьогодні, 26 жовтня.

На урочистості Валерій Михайлович наголосив, що Україна та Китай мають давню традицію співпраці у розвитку паралімпійського руху.

«Понад 15 років тому видатний діяч Китаю Ден Пуфан відвідав наш паралімпійський центр в Євпаторії і вже за півроку до Паралімпіади-2008 національна паралімпійська збірна проводила навчально-тренувальний збір в Пекіні в новому сучасному паралімпійському центрі. Китайська делегація під час кубку світу з лижних перегонів та біатлону, який проводив Національний паралімпійський комітет України під егідою Міжнародного паралімпійського комітету у 2017 році, відвідувала наш Західний реабілітаційно-спортивний центр. Тоді українські спортсмени зимової збірної ділились досвідом з китайськими паралімпійцями» – сказав у своїй промові президент Національного паралімпійського комітету, додавши: «Будемо разом працювати на шляху до Паралімпіади в Пекіні!»

ХІІІ зимові Паралімпійські ігри – сьомі зимові ігри для незалежної України.

За підсумками участі України в зимових Паралімпіадах українські паралімпійці вибороли 112 високих нагород – 27 золотих, 41 срібна та 44 бронзових.

ХІІІ зимові Паралімпійські ігри буде проведено з 04 по 13 березня 2022 року в м. Пекін (КНР), на яких буде розіграно 78 комплектів нагород із шести видів спорту, за які змагатимуться 736 спортсменів з інвалідністю.

Спортсмени паралімпійської збірної команди України планують взяти участь у трьох видах спорту (гірськолижний спорт, лижні перегони та біатлон) із шести представлених у програмі ігор Паралімпіади.

Станом на 26.10.2021 вже отримано 19 ліцензій (лижні перегони та біатлон), ліцензійний період триватиме до лютого 2022 року, національна паралімпійська збірна команда України планує вибороти ще 6-7 ліцензій.

Планується, що національна паралімпійська збірна команда України буде представлена 41 спортсменом (26 паралімпійців та 15 гайдів) для участі в ХІІІ зимових Паралімпійських іграх 2022 року у м. Пекін (КНР).

Остаточна кількість та поіменний список спортсменів, які братимуть участь у ХІІІ зимових Паралімпійських іграх, буде підготовлено Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» за погодженням із Національним комітетом спорту інвалідів України у лютому 2022 року та надано на затвердження Міністерству молоді та спорту України в установленому порядку. Загалом склад української делегації становитиме біля 70 осіб (штаб, менеджери, лікарі, супроводжуючі) .

Основна підготовка національної паралімпійської збірної команди України до участі у ХІІІ зимових Паралімпійських іграх проводиться на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ (Львівська область), в якому створено повністю безперешкодне, інклюзивне спортивне середовище для забезпечення підготовки спортсменів, проведення спортивних змагань та заходів із фізкультурно-спортивної реабілітації.

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Щирі співчуття родині Василя Михайловича Горбея.

Національний комітет спорту інвалідів України, Західний реабілітаційно-спортивний центр, Спортсервіс висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті Василя Михайловича Горбея.
Василь Михайлович присвятив Центру понад 15 років свого життя. За цей час він очолював різні напрямки діяльності, був мудрим наставником, відданим своїй роботі фахівцем.
Ми завжди будемо пам’ятати його як вірного друга, готового завжди прийти на допомогу, підтримати у важку годину; людину, яка любила свою роботу, сім’ю, життя і рідний край.
Висловлюємо щирі співчуття усім рідним і близьким з приводу тяжкої втрати.
Вічна пам’ять.

  • Поділитися:

Акція «Зелена країна» у Західному реабілітаційно-спортивному центрі!!!

Українські Карпати- причина гордості

-->

. Та як часто ми дбаємо про наші ліси? Навіть посадивши одне деревце можна зробити чималий внесок в процес озеленення країни.

У рамках програми Президента «Зелена країна» сьогодні у Західному реабілітаційно-спортивному центрі було проведено Акцію «Створюємо ліси разом»
Працівники НПП «Бойківщина», ДП «Боринське ЛГ» разом із працівниками Західного реабілітаційно-спортивного центру долучились до висаджування дерев та своїми зусиллями висадили 600 сіянців хвойних порід, з них:
– 200 шт. – Ялиця біла;
– 200 шт. – Ялина європейська;
– 200 шт. – Сосна звичайна.
Спільними зусиллями зробимо наші ліси ще величнішими!
  • Поділитися:

Яскравий почин національних паразбірних з волейболу на чемпіонаті Європи

Національні паралімпійські збірні команди з волейболу потужно розпочали змагання чемпіонату Європи з волейболу сидячи, що сьогодні, 17 жовтня, стартували в Кемері, Туреччина!

Двічі з рахунком 3:0 дівчата обіграли збірні команди Угорщини та Нідерландів, з таким же рахунком хлопці перемогли команду Італії!

Склад національної паралімпійської збірної команди з волейболу сидячи (жінки): 

1.Ільчук Катерина Романівна (Хмельницька обл.)

2.Владичинська Анастасія Василівна (Хмельницька обл.)

3.Дімітрішина Кароліна Іванівна (Хмельницька обл.)

4.Лакатош Ярослава Віталіївна (Полтавська обл.)

5.Лозко Людмила Петрівна (Житомирська обл)

6.Долина Адріана Василівна (Хмельницька обл.)

7.Подлєсна Олександра Миколаївна (Дніпропетровська обл.)

8.Савченко Тетяна Василівна (м.Київ)

9.Філон Анастасія Володимирівна  (Житомирська обл)

10. Золотухіна Олександра Олександрівна (м. Дніпро)

Склад національної паралімпійської збірної команди з волейболу сидячи (чоловіки): 

1.Андрусенко Анатолій Петрович (Київська обл.)

2.Битченко Денис Михайлович (Київська обл.)

3.Горякін Руслан Анатолійович (Київська обл.)

4.Мельник Дмитро Миколайович (Дніпропетровська обл.)

5.Прищепа Андрій Миколайович (Київська обл.)

6.Приймаков Марк Олегович (Донецька обл.)

7.Прищепа Роман Миколайович (Київська обл.)

8.Харнамов Олексій Володимирович (Дніпропетровська обл.)

9.Драпак Олександр Олександрович (Полтавська обл.)

10.Петренчук Максим Ігорович (Донецька обл.)

11. Остринський Петро Петрович (Київська обл.)

У чемпіонаті Європи беруть участь 11 жіночих команд  та 16 чоловічих: https://ec2021.paravolley.eu/teams. Змагання триватимуть до 23 жовтня.

Результати: https://ec2021.paravolley.eu/competition/results

Вболіваємо за наших параволейболістів! Трансляції змагань наживо відбуваються на унікальному інклюзивному телеканалі Equalympic та на фейсбуксторінці Національного паралімпійського комітету Украни.

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Голболісти України стали першими на міжнародному турнірі

Національна паралімпійська збірна з голболу (чоловіки) щойно стала першою серед 6 команд та виборола всі можливі нагороди: кращий захисник, кращий бомбардир на міжнародному турнірі – Tournament IEGC 2021, який з 14 по 17 жовтня проходив в Espoo, Фінляндія.

Наші хлопці розгромили команди Фінляндії, Росії (котрі обійняли друге та третє місце відповідно), Чорногорії, Греції та Іспанії!

Ось вони, наші герої (якщо що – усі з Полтави):

1.Олійник Василь,

2.Жигалін Родіон,

3.Циганенко Євген,

4.Стрельчик Антон,

5.Гапоненко Віталій,

6.Топорков Олександр,

7.Сидоренко Федір.

Вітаємо з перемогою!

IBSA Goalball

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися: