Четвертий день Паралімпіади: фурор України

Справжнім фурором був четвертий день змагань в Токіо!!! Національна паралімпійська збірна команда України підвела риску цього дня 12 нагородами – 5 золотих, 4 срібні і 3 бронзові медалі. Загалом – 34 нагороди – 8 золотих, 17 срібних та 9 бронзових, а також 5 місце за “золотом” та четверте – за загальною кількістю медалей.

Найгарячіше сьогодні було в Акватік Центрі, де на блакитних доріжках змагались українські плавці і вибороли 5 золотих нагород та 1 срібну:

Наші чемпіони: Євгеній Богодайко (100 м брас); Максим Крипак (100 м вільний стиль), який встановив сьогодні світовий та паралімпійський рекорди; Михайло Сербін (100 м на спині), юним та дуже талановитим спортсменом, який дебютував на цих Паралімпійських іграх; Єлизавета Мерешко (100 м брас), яка здобула третю паралімпійську нагороду та стала дворазовою чемпіонкою Ігор Паралімпіади у Токіо, а також Денис Дубров (200 м комплексне плавання).

У важкій спортивній боротьбі Євгеній Богодайко, Єлизавета Мерешко та Максим Крипак відстояли свої паралімпійські чемпіонські титули, здобуті на XV Літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

У підсумку четвертого змагального дня українські плавці очолили рейтингову таблицю паралімпійського плавання!

 

Срібні нагороди здобули Наталія Морквич у фехтуванні на візках (рапіра, категорія А) – це її перша паралімпійська медаль, Роман Данилюк у легкій атлетиці (штовхання ядра), Ірина Гусєва у дзюдо (вагова категорія до 63 кг), а також у плаванні на дистанції 100 м на спині наш уславлений спортсмен Віктор Смирнов, Герой України, для якого це п’ятнадцята паралімпійська нагорода та п’яті Паралімпійські ігри!

Бронзові нагороди здобули Максим Ніколенко та Іван Май з тенісу настільного в індивідуальних змаганнях, а також Руфат Магомедов з дзюдо (вагова категорія до 73 кг).

Завтра, у п’ятий день змагань Паралімпіади в Токіо, буде не менш спекотно:

Національна паралімпійська збірна команда України буде представлена у 8 видах спорту 38 українськими спортсменами, які змагатимуться за 20 комплектів нагород.

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ -ранок

  • 08-31 – ПАРАТРИАТЛОН (Колпакчи Аліса):
  • 9-30 – ЛЕГКА АТЛЕТИКА- стрибки у довжину, Т12 (Зубковська Оксана);
  • 10-30 – ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ – фінал В (PR3М1×4+)
  • 10-50 – ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ – фінал А (Шеремет Анна)
  • 11-10 – ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ – фінал А (Полянський Роман)
  • 11-30 – ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ – фінал А ( PR2Міx2х)

ПОПЕРЕДНІ ЗМАГАННЯ

  • 9-00- ПЛАВАННЯ
  • 08-30 – ФЕХТУВАННЯ НА ВІЗКАХ (командні змагання, рапіра чоловіки)
  • 9-30 – ФЕХТУВАННЯ НА ВІЗКАХ (командні змагання жінки)
  • 10-30 – ДЗЮДО (Назаренко Олександр, Гарник Анастасія)
  • 13-15 – ГОЛБОЛ (Бельгія -Україна)

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ – вечір

16-30- ПАУЕРЛІФТИНГ (Олійник Наталія)

16-30 – 18-30 ДЗЮДО

17-00 – ПЛАВАННЯ

17-30 – ФЕХТУВАННЯ НА ВІЗКАХ (команди)

19-00 – ЛЕГКА АТЛЕТИКА – штовхання ядра F20 (Шпачинська Вікторія, Мисник Анастасія)

Бажаємо усім тільки перемог!

#Paralympics #ParalympicTeamUkraine #Tokyo2020 #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BestTeam #ВашаПідтримкаНашаПеремога

https://paralympic.org.ua/

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.