ГС “Сучасний погляд” В десятий день зборів відбулися заняття з танцювально-рухової терапії, скандинавської ходи та юриспруденції.

Дуже жваве обговорення викликало питання щодо пільг, зокрема на проїзд у міському, приміському та міжміському транспорті. Були розглянуті проблемні ситуації, які, на превеликий жаль, повторюються регулярно.
Водії та перевізники майже по всій території України грубо порушують законні права осіб з інвалідністю на безкоштовний або пільговий проїзд.
Також продовжилися заняття під орудою письменника Сергія Лоскота, на яких хлопці й дівчата складали свою власну унікальну фантастичну історію.
Оскільки фізкультурно-спортивний збір поступово добігає свого кінця, його учасники поділилися з організаторами своїми враженнями, висловили зауваження та пропозиції. Ця інформація обов’язково буде врахована при плануванні та проведенні наступних подібних заходів.
Окрасою цього дня стала гра “Що? Де? Коли?”, в якій взяли участь представники усіх чотирьох команд. Двобій був дуже напруженим, шальки терезів схилялися то в один, то в інший бік, однак на останньому питанні наші знавці вирвали перемогу, здолавши телеглядачів з рахунком 6:5.
Неймовірна за накалом гра!
А після шалених емоцій переможців та їх вболівальників були запашні чай та кава з солодощами.
Ми тренуємо не тільки тіло, а й розум!
Далі буде…

-->
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.