Компанія Parimatch Ukraine та Благодійний фонд Parimatch Foundation підтримали національнальну паралімпійську збірну

16 серпня, напередодні від’їзду паралімпійської збірної команди з плавання до Токіо, у басейні Купава, що в Броварах, відбулася зустріч з благодійним фондом Parimatch Foundation та компанією Parimatch. Нагодою для зустрічі стала особлива підтримка міжнародного благодійного фонду національної паралімпійської збірної команди України та Національного паралімпійського комітету України перед Паралімпіадою в Токіо-2020.

Команда потребувала модернізації колісних візків та звернулася за допомогою до Parimatch Foundation. Спортивні досягнення українських паралімпійців напряму залежать від комфортних умов у побуті та тренуваннях, тому до ініціативи доєдналася компанія Parimatch Ukraine, яка підтримує український спорт на всіх його рівнях. В рамках програми сталого розвитку компанії були модернізовані візки для паралімпійської збірної команди з плавання.

“Ми дуже цінуємо потужну співпрацю міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation і компанії Parimatch з Національним комітетом спорту інвалідів України, яка кілька років тому розпочалась з підтримки дітей з інвалідністю, обдарованих у спорті – “Так, я можу!”. А сьогодні ми особливо вдячні нашим партнерам за те, що вони відгукнулись на наше прохання в критичний момент для національної збірної команди України: в час, коли не вистачило коштів на покращену, пристосовану для кожного спортсмена, версію візків для національної збірної учасників Паралімпіади-2020. Вдячні за цю допомогу, за вміння підставити своє сильне плече у надважкий момент”, – зазначив президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.

Спортсмени національної команди задоволені якістю візків та впевнені, що це забезпечить додаткові можливості для високих спортивних результатів українських параатлетів на літніх Паралімпійських іграх.

“Ці хлопці та дівчата – герої! Завдяки їм український прапор підіймається на світовій спортивній арені, а гімн звучить у різних куточках світу. В момент, коли наші паралімпійці потребували допомоги, Parimatch, як соціально-відповідальна компанія, просто не могла залишитися в стороні. Сподіваємося, що наш невеликий внесок допоможе нашим спортсменам у досягненні нових висот та віримо, що українська паралімпійська збірна посяде найвищі місця у командному заліку Токіо”, – сказав директор зі сталого розвитку Parimatch Ukraine Вадим Місюра.

Журналісти, паралімпійці та представники фонду мали змогу поспілкуватися у неформальних обставинах і побажати успіхів у виступах на найважливіших змаганнях у житті кожного параатлета.

Parimatch та Parimatch Foundation разом зі спортсменіми збірної закликає небайдужий бізнес не залишатися у стороні та доєднуватися до благодійних ініціатив.

  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.