Мало хто знає, що до впровадження системи 112.in.ua – екстрена допомога громадянам причетний Валерій Сушкевич!

Нещодавно на нашій сторінці вийшов пост про згоду КМДА до впровадження системи 112.in.ua у Києві, але ні словом ми не обмовились про причини які передували такому кроку, і ось зраз ми готові виправити це розповівши більш детально, як все було.
Сушкевич Валерій Михайлович – уповноважений Президентом України з прав осіб з інвалідністю, борець та громадський діяч, котрий метою свого життя обрав допомогу людям, відстоювання їх прав, у тому числі конституційних. Так от, вже майже рік тому до нас зателефонував Валерій Михайлович і після тривалої розмови прозвучала фраза “Це потрібно, і я докладу зусиль щоб це було в людей з інвалідністю в Україні”. Можна багато розповідати про причини і наслідки тих чи інших дій, якими супроводжувався шлях системи 112.in.ua по державним департаментам і посадовцям, але весь цей час, за цими рухами спостерігав і тінню стояв Валерій Михайлович. Там лист, там розмова, де виступ, а де запитання, і ось результат – від першої нашої розмови минуло 9 місяців, і зараз КМДА погоджується на впровадження пілоту у місті КИЄВІ.
Звісно, це командна робота і кожен по своєму вносив і вносить вклад в розвиток системи і її впровадження в Україні, і ми згадували та будемо згадувати цих людей ще не один раз, та саме в цьому пості – Я і вся команда 112.in.ua – ДЯКУЄМО СУШКЕВИЧУ ВАЛЕРІЮ МИХАЙЛОВИЧУ!
Коментарі зайві
 
  • Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.